SKU
AI05301

Pedal Karpiyer Siyah

Bisiklet parçaları ve aksesuarları üreten firmamızın straps için karpiyer siyah ürünü oldukça kaliteli malzemeden üretilmektedir.
Özel Fiyat 40,50 ₺ Normal fiyat 45,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pedal Karpiyer Siyah
Marka
-- Lütfen Seçiniz --

Bisikletten doğru fayda sağlayabilmeniz için haftada en az 3 gün ve en az 40 dakika egzersiz gerekmektedir. Daha az süre yapılan egzersizler sizi istediğiniz sonuca ulaştırmayacaktır. Ritmik bir spor olan bisiklet sporu sayesinde bedenen ve zihnen sağlıklı olacaksınız. Hızlı kilo vermek istiyorsanız en az 40 dakika bisiklet sürmelisiniz bu sayede vücudunuzdaki yağları yakmaya başlayacaksınız.

Bisiklet parçaları ve aksesuarları üreten firmamızın straps için karpiyer siyah ürünü oldukça kaliteli malzemeden üretilmektedir. Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz internet sitemizdeki ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirler.

Straps İçin Karpiyer Siyah Özellikleri;

·Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir.

·Tüm karpiyerlere uyum sağlar.

·Esnek ve dayanıklı bir malzemesi vardır.

·Karpiyeriniz için güçlü bir tutuş sağlar.

Aim karpiyer ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemesi sayesinde ayak konforunuz için her şey düşünülmüştür. Profesyonel yarışçıların da çok tercih ettiği bu ürünlerimizi gezi amaçlı ya da uzun yolculuklar için kullanabilirsiniz. Bisiklet sporuyla profesyonel olarak ilgileniyorsanız ürünümüzün kaliteli malzemesi sayesinde yarışa rakiplerinizden bir adım önde başlayacaksınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pedal Karpiyer Siyah
Değerlendirmeniz
To Top