SKU
38-3021-90001

Kilit Spiral Anahtarlı 8x1000mm Siyah

Bisikletinizi ve bisiklet malzemelerinizi güvenle korumanız amacıyla ürettiğimiz tonyon spiral kilit anahtarlı 8x1000mm siyah model ürünümüzle yüksek güvenlik garantisi sunuyoruz.
19,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kilit Spiral Anahtarlı 8x1000mm Siyah
Marka
Tonyon

Bisikletinizi ve bisiklet malzemelerinizi güvenle korumanız amacıyla ürettiğimiz tonyon spiral kilit anahtarlı 8x1000mm siyah model ürünümüzle yüksek güvenlik garantisi sunuyoruz. Ekonomik olması tercih edilmesinde etken. Fakat kullanımı kolay ve pratik olma özellikleriyle de dikkat çeken spiral kilit, son derece dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağladığımız anahtarlı kilit modelimiz bisikletinizde etken koruma sağlar. Tasarladığımız uzun süreli kullanımı sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. TONYON bisiklet ve bisiklet aksesuarları ile kaliteli ürünleri ayağınıza getiren markamızın en yeni modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Anahtarlı spiral kilit modelimiz, bisikletiniz için tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler arasında bulunuyor.

 Tonyon Spiral Kilit Anahtarlı Siyah Özellikleri;

·         Açılma riskini azaltma kalitesi

·         Caydırıcı unsur özelliği

·         Yüksek koruma ve güvenlik

·         Dayanıklılık ve kalite testi

·         Farklı model ve özellik seçeneği

·         Test edilmiş güvenlik garantisi

Açılmayan kilit yoktur anlayışını yok edecek özelliklerde hazırladığımız bu ürünler sayesinde bisikletinizi yıllarca koruma altına alabilirsiniz. Tüm dayanıklılık ve güvenlik testlerinden geçmiş bu ürünümüzü ve detaylarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kilit Spiral Anahtarlı 8x1000mm Siyah
Değerlendirmeniz
To Top