SKU
38-3021-90002

Kilit Spiral Şifreli 8x1000mm Siyah

Tonyon spiral kilit şifreli 8x1000mm siyah model ürünümüz, bisikletlerinizde tam koruma sağlıyor.
Özel Fiyat 26,10 ₺ Normal fiyat 29,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kilit Spiral Şifreli 8x1000mm Siyah
Marka
Tonyon

Bisikletleriniz için özel tasarladığımız bu ürünümüz sayesinde artık gözünüz arkada kalmayacak. Bisikletlerinizi güvende tutmanıza yardımcı olan spiral kilitlerimizde şifre özelliği de bulunuyor. Tonyon spiral kilit şifreli 8x1000mm siyah model ürünümüz, bisikletlerinizde tam koruma sağlıyor. Son derece dayanıklı malzemeden oluşturduğumuz kilit sistemlerimiz hayatınızı kolaylaştıracak.

TONYON her türlü bisiklet ve aksesuar ihtiyacınızı karşılamaya hazır. En güvenilir kilit özelliğine sahip bu ürünler, tüm kalite testlerinden geçti. Bisikletinizi ve bisiklet içerisinde bulunan ürünlerinizi korumaya yardımcı olur. Uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz kilitlerimizde şifreleme özelliği de bulunuyor. Bu sayede sizden başkasının kullanamayacağı bisikletinizin güvenliğini bir kat daha arttırıyorsunuz.

Tonyon Spiral Kilit Şifreli Kilit Özellikleri;

·         Şifreleme özelliği

·         Kolay kullanım ve geniş güvenlik garantisi

·         Uzun süre dayanıklılık güvencesi

·         Uygun fiyat seçeneği

·         Yedek anahtar alternatifi

·         Yüksek koruma tasarımı

Hayatınızda kolaylık ve güvenceyi bir arada üretiyoruz. Şifreli kilit sistemi sayesinde, bisikletinizin güvenliğiniz sadece siz sağlayacaksınız. Kolay kullanımı ile en kısa zamanda çözebileceğiniz bu ürün, tüm kalite ve dayanıklılık testlerinden geçmiştir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kilit Spiral Şifreli 8x1000mm Siyah
Değerlendirmeniz
To Top