SKU
250403

Topeak Arka Bagaj Yükseklik Ayarlı V Fren Uyumlu

Bisiklet aksesuarlarını bulabileceğiniz sitemizde Topeak arka taşıyıcı - kenarlıklı - yükseklik ayarlı – siyah model ürünü inceleyebilirsiniz.
Özel Fiyat 418,69 ₺ Normal fiyat 465,20 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Topeak Arka Bagaj Yükseklik Ayarlı V Fren Uyumlu
Marka
Topeak
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikletler günümüzde sadece bir spor aracı değil ayrıca trafikte ulaşım aracı olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak özellikle büyükşehirlerde bisiklet kullanımı tehlikeli olabilmektedir. Kullanılan ürünlerin Topeak gibi kaliteli markalardan tercih edilmesi sağlığımız açısından önem taşımaktadır.

Bisikletinizi yolculuk için kullandığınızda eşyalarınızın size ağırlık yapmaması ve sürüşünüzü etkilememesi için üretilen arka taşıyıcılar işinize yarayabilir. Bu ve benzeri bisiklet aksesuarlarını bulabileceğiniz sitemizde Topeak arka taşıyıcı - kenarlıklı - yükseklik ayarlı – siyah model ürünü inceleyebilirsiniz.

Arka Taşıyıcı Özellikleri:

·         Üretimi siyah renkli olarak yapılmaktadır.

·         Sağlam yapısı sayesinde eşyalarını kolayca taşıma kapasitesine sahiptir.

·         Yüksekliğini kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

·         Üründe bulunan kenarlıklar taşıma sırasında sarsıntıları önler.

·         Kolay kullanıma sahip bir ürün olduğu için montajını kendiniz de yapabilirsiniz.

Üretimi aşamasında kullanılan sağlam malzemeler sayesinde eşyalarınızı bisikletinizde taşıyabilirsiniz. Kolayca monte edip kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde, keyifli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Küçük ebatlara sahip olan ürün her bisiklete uyum sağlayarak, çok yer kaplamaz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Topeak Arka Bagaj Yükseklik Ayarlı V Fren Uyumlu
Değerlendirmeniz
To Top