SKU
250406

Arka Bagaj – Yükseklik Ayarlı – Disk Fren Uyumlu

Topeak Arka Taşıyıcı – Yükseklik Ayarlı – Disk F ürünü özelliklerini açıklama kısmında görebilirsiniz.
Özel Fiyat 383,41 ₺ Normal fiyat 426,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Arka Bagaj – Yükseklik Ayarlı – Disk Fren Uyumlu
Marka
Topeak

Bisikletinizin modeli ne olursa olsun eğer uzun bir yolculuğa çıkacaksanız bazı ekstra malzemelerin gerekli olduğunu bilmelisiniz. Bisiklet de araba gibi zaman zaman bakım isteyen ve uzun yolculuklar için farklı ihtiyaçlara gereksinim duyan bir ulaşım aracıdır. Yolculuğa çıkarken yanınıza alacağınız eşyaların tümünü sırtınıza yüklemek istemiyorsanız bunun için bisikletin bagajını kullanabilirsiniz. Bisiklet üzerinde bir bagaj olması fikrine henüz alışamadıysanız ve size yabancı geliyorsa Topeak markasının bagajlarına bir göz atabilirsiniz. Kendinize ve bisikletinize göre şık ve kullanışlı bagajlar göreceksiniz.

Arka Taşıyıcı Özellikler

  • Arka kısımda kullanılan bu bagaj bisiklete sabitlenir.
  • Yükseklik ayarı yapılabildiğinden nasıl duracağınızı isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.
  • Kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır.

Topeak Arka Taşıyıcı – Yükseklik Ayarlı – Disk F ürünü özelliklerini açıklama kısmında görebilirsiniz. Eğer size de bu özellikler cazip geliyorsa internet sitemizden siparişinizi verebilir ve kapınıza kadar bisiklet bagajınızın gelmesini sağlayabilirsiniz. Güvenle yolculuğa çıkmak için alacağınız güvenlik ekipmanlarının yanı sıra bagaj da çok önemli olacaktır. Üstelik yüksekliğini bisikletinize göre ayarlayabiliyor olacaksınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Arka Bagaj – Yükseklik Ayarlı – Disk Fren Uyumlu
Değerlendirmeniz
To Top