SKU
250095

Topeak Çanta Sele Borusu Bağlantılı Dynapack DX 9,7 L

Topeak Dynapack DX – Çanta ürünümüz sizlerin bisikletlerini kullanırken eşyalarını da yanında taşımaları adına tasarlanmıştır.
Özel Fiyat 585,01 ₺ Normal fiyat 650,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Topeak Çanta Sele Borusu Bağlantılı Dynapack DX 9,7 L
Marka
Topeak

Bisikletler hem sağlık açısından hem de sürüş keyfi söz konusu olduğunda en çok tercih edilen alternatiflerden bir tanesidir. Özellikle küçük şehirlerde yaşayan ya da doğal yaşamı seven kişiler, bisikletleri sayesinde keyifli vakit geçirebilirler. Bu noktada Topeak Dynapack DX – Çanta ürünümüz sizlerin bisikletlerini kullanırken eşyalarını da yanında taşımaları adına tasarlanmıştır. Bisiklet keyfi yaşamak isteyen bireyler, sitemizde yer alan ürünümüzü inceleyerek kısa süre içerisinde sipariş verebilirler.

 Topeak Dynapack DX – Çanta ile Eşyalarınızı Yanınızda Taşıma Fırsatı

Bisikletin arabalara göre konforsuz taraflarından bir tanesi eşyaların taşımamasıdır. Ancak belirtilen ürünümüz sayesinde kullanıcılarımız, tekerlerinin üstüne yerleştirdikleri aparat ile birlikte güzel vakit geçirebilirler. Topeak bu anlamda bisikleti bir tutku haline getiren bireyler adına birbirinden farklı aksesuarlar tasarlamaktadır.

Özellikleri:

·         Dayanıklı ve sert bir yapıya sahiptir.

·         Darbelere karşı kırılmaz ve soğuk hava koşullarından etkilenmez.

·         Tüm bisikletlerin üzerine kolaylıkla monte edilebilir.

·         Garantili ürünlerimiz sayesinde en az 2 yıl boyunca herhangi bir problem oluşması durumunda değişim garantisi vardır.

Sizde belirtilen ürünümüzü satın almak istiyorsanız görselleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Topeak Çanta Sele Borusu Bağlantılı Dynapack DX 9,7 L
Değerlendirmeniz
To Top