SKU
250237

Matara Kafesi Alüminyum Şişe Uyumlu

Bisiklet aksesuarlarıyla ilgili bir ürün aradığınızda sitemizde bu ürünlerle ilgili olarak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda üretilen matara kafesi alüminyum şişe uyumlu ürün, yolculuklarınız sırasında kullanabileceğiniz pratik bir üründür.
Özel Fiyat 34,20 ₺ Normal fiyat 38,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Matara Kafesi Alüminyum Şişe Uyumlu
Marka
Topeak

Bisikletler günümüzde pek tercih edilmese de, kullanıcıları halen mevcuttur. Günlük yaşamda ya da sağlık bir yaşam için spor yaparken kullanılabilmektedir. Topeak, bisikletlerinizle uyumlu ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bisiklet aksesuarları üretir. Bu ürünler bisiklet kullanımı sırasında size kolaylık sağlayacaktır.

Bisiklet aksesuarlarıyla ilgili bir ürün aradığınızda sitemizde bu ürünlerle ilgili olarak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda üretilen matara kafesi alüminyum şişe uyumlu ürün, yolculuklarınız sırasında kullanabileceğiniz pratik bir üründür. Mataralarınızı bu ürün sayesinde güvenle taşıyabilirsiniz. Siteden bu ürünle ilgili görsellere ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

Topeak Matara Kafesi Alüminyum Şişe Uyumlu Özellikleri:

·         Bisikletinizin gövde kısmına kolaylıkla uyum sağlar.

·         Sabit bir şekilde durarak sarsıntılardan etkilenmez.

·         Alüminyum şişelerinizle de uyumludur.

·         İhtiyacınız olan içeceği bu ürünle birlikte kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

·         Sağlam malzemelerden kullanılarak üretildiği için darbelere karşı dayanıklı bir yapısı vardır.

Yolculuk sırasında ihtiyacınız olan suyu, yanınıza alarak matara kafesinde taşıyabilirsiniz. Şişelerinizde uyumlu boyutlara sahip bir üründür. Ürünün resimleri de ayrıca sitemizde mevcuttur. İnceledikten sonra çeşitli ödeme seçeneklerimizle siparişini verebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Matara Kafesi Alüminyum Şişe Uyumlu
Değerlendirmeniz
To Top