SKU
250093

Çanta Yağmurluğu Mtx Trunkbag Dxp/Exp

Bisiklet kullanmayı bir keyif haline getiren bireyler ise Topeak Mtx Trunkbag Dxp/Exp - Çanta Yağmurluğu ürünümüzü inceleyebilirler.
Özel Fiyat 92,70 ₺ Normal fiyat 103,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çanta Yağmurluğu Mtx Trunkbag Dxp/Exp
Marka
Topeak

Sağlık açısından da daha iyi olduğu kanıtlanan bisikletler günümüzde pek çok birey tarafından kullanılmaktadır. Kısa mesafelerde, spor amaçlı ya da ormanlık alanlarda tercih edilen bisikletler bireylerin farklı bir deneyim yaşamalarına da yardımcı olur. Bisiklet kullanmayı bir keyif haline getiren bireyler ise Topeak Mtx Trunkbag Dxp/Exp - Çanta Yağmurluğu ürünümüzü inceleyebilirler. Dağcılık ile uğraşan bireylerin tercih ettiği parçalarımız, uzun süre kullanışlı olmaları ile dikkat çekmektedir.

Keyifle Bisiklet Kullanma İmkanı

Oluşturduğumuz çanta yağmurluğu ürünlerimiz sayesinde, eşyalarınızda yanınızda taşırken kirlenmesini ya da kötü hava koşullarından etkilenmesini engelleyebilirsiniz. Topeak bu konuda bisiklet aksesuarları ile ilgili en iyi parçaları üreten firmalardan bir tanesidir. Sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz, bireylerin bisiklet deneyimlerini daha konforlu bir hale getirmeleri adına oluşturulmaktadır.

Ürün özellikleri;

·         Uzun süre dayanıklı olan çanta yağmurluğu parçalarımız özel alüminyum parçalardan üretilmektedir.

·         Yağmur, kar, soğuk hava gibi koşullara karşı dayanıklıdır.

·         Bireyler isteklerine göre küçük ya da büyük farklı boyutlarından satın alabilirler.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz sitemizdeki görselleri inceleyebilirler.  

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çanta Yağmurluğu Mtx Trunkbag Dxp/Exp
Değerlendirmeniz
To Top