SKU
250113 

Çanta Mtx Trunkbag Ex – 8 L

Her bisikletin arkasına kolaylıkla koyabileceğiniz Topeak MTX Trunkbag Ex – Arka Çanta sizin yolculuklarınızın vazgeçilmezi olacaktır.
Özel Fiyat 245,00 ₺ Normal fiyat 293,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çanta Mtx Trunkbag Ex – 8 L
Marka
Topeak

Bisiklet sizin için bir hayat tarzı haline geldiyse adeta bir kaplumbağa gibi sırtınızda evinizle yaşayabilirsiniz. Bisikleti günlük hayatta bir yerlere ulaşmak yerine çok daha farklı nedenlerle kullanıyor olabilirsiniz. Belki bir dünya turuna çıkıyor, bir şehir değiştiriyor ya da bir kamp yapmaya gidiyor olabilirsiniz. İşte bu durumlarda bisikletinize bir çanta koyma ihtiyacı duyarsınız. Topeak marka çantalar da bu ihtiyacınızı en kaliteli şekilde giderecek olan çantalara sahiptir. Bu çantalar tüm eşyalarınızı alacak kapasitede olduğu için uzun yolculuklar için de güvenle satın alınabilir.

Arka Çanta Özellikleri

  • Bisikletin arkasına sabitlenebilecek bir üründür.
  • Dayanıklı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.
  • Standart ebatlardadır.

Her bisikletin arkasına kolaylıkla koyabileceğiniz Topeak MTX Trunkbag Ex – Arka Çanta sizin yolculuklarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Üstelik sadece uzun yola değil, kısa bir mesafeye götürmeniz gereken evraklar ve eşyalar varsa da yine bu çantayı kullanmak mantıklı olacaktır. Uzun vadeli olarak bu çantanın size çoğunlukla lazım olacağını düşünüyorsanız Topeak marka ürünü internetten de sipariş edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çanta Mtx Trunkbag Ex – 8 L
Değerlendirmeniz
To Top