SKU
38-3011-90001

Kilit Şifreli Tc 110/4 Siyah Code 8004696

Değerlendirme:
100%
Herhangi bir paslanma ve kopma tehlikesi olmayan trelock halat kilit şifreli tc 110/4 siyah code 8004696 modellerimiz, kişisel şifreleme özelliğine sahip.
Özel Fiyat 42,00 ₺ Normal fiyat 48,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kilit Şifreli Tc 110/4 Siyah Code 8004696
Marka
Trelock

Bisikletinizi güvende tutmak amacıyla ürettiğimiz şifre özellikli kilitler, son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor. TRELOCK olarak sizler için tasarladığımız bisiklet kilit sistemleri birbirinden teknolojik özelliklerde üretiliyor. Yağışlı hava koşullarına uygun üretilen kilit kaliteli halattan tasarlanmıştır.

Herhangi bir paslanma ve kopma tehlikesi olmayan trelock halat kilit şifreli tc 110/4 siyah code 8004696 modellerimiz, kişisel şifreleme özelliğine sahip. Bisikletinizi ve bisikletteki tüm ürünlerinizi güvenle saklayabileceksiniz. Yağmurlu havalarda kullanım kolaylığı sağladığımız ürünümüz su geçirmez. Uzun yıllar bozulmadan kullanabilirsiniz.

Trelock Halat Kilit Şifreli Özellikleri;

·         Su geçirmez yapısı

·         Dayanıklılık garantisi

·         Kişisel kullanım

·         Şifreleme özelliği

·         Mevsim koşullarına uygun üretim

·         Bisiklet uyum uzunluğu

Bisikletini sadece kendisinin güvende tutmasını isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir ürün. Sadece sizin belirlediğiniz şifreleme sistemi ile çalışıyor. Nerede olursanız olun, halat kilit kullanımı sonrasında yüksek güvenlik garantisi sağlıyoruz. Dayanıklılık testinden geçmiş bu ürünümüz, bisikleti olan kişilerin öncelikli tercihi. Farklı teknolojik özelliklerden ürettiğimiz diğer model ve aksesuarlarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kilit Şifreli Tc 110/4 Siyah Code 8004696
Değerlendirmeniz
To Top