SKU
8003985000

Trelock Kilit Spiral Anahtarlı TS150-10 1500mm / 10mm Siyah

Trelock Spiral Kilit Anahtarlı TS150-10 1500mm / 10mm Siyah model ürünümüz, bisiklet kullanıcılarının tercihi.
Özel Fiyat 55,80 ₺ Normal fiyat 62,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Trelock Kilit Spiral Anahtarlı TS150-10 1500mm / 10mm Siyah
Marka
Trelock

Kullandığımız eşyalarımızın ya da araçlarımızın güvenliğinden sık sık şüphe ettiğimiz bu günlerde, oldukça fazla tercih edilen anahtarlı kilitler, favori ürünlerimiz arasında. TRELOCK olarak müşterilerimizin içini rahatlatmak ve yüksek güvenlik önlemi sunmak amacıyla spiral kilit sistemini geliştirdik. Uzun kullanım garantisi sunduğumuz kilit sistemlerimizi bütün bisikletlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Trelock Spiral Kilit Anahtarlı TS150-10 1500mm / 10mm Siyah model ürünümüz, bisiklet kullanıcılarının tercihi. Güvenlik testinden geçmiş bu ürünlerimizle, gözünüz arkada kalmayacak. Hem bisikletinizi hem de bisiklet üzerinde bulunan eşyalarınızı koruyabilme özelliği bulunuyor. Zor açılması sebebiyle, size hem zaman hem de güven kazandıracak.

Trelock Spiral Kilit Anahtarlı Siyah Özellikleri;

·         Anahtarlı kilit teknolojisi

·         Bisiklet uyum özelliği

·         Zor açılma sistemi

·         Yüksek güvenlik garantisi

·         Uzun süre ve kolay kullanım

·         Yedek anahtar

·         Farklı renk ve model seçenekleri

Artık bisikletinize güvenli yer aramakla uğraşmayacaksınız. Spiral kilit sistemimizi kullanmaya başladığınız andan itibaren, bisikletinizi her yerde rahatlıkla bırakabileceksiniz. Olası bir güvenlik zafiyetinde zor açılma kilidi sayesinde zaman kazanacaksınız. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Trelock Kilit Spiral Anahtarlı TS150-10 1500mm / 10mm Siyah
Değerlendirmeniz
To Top