SKU
108540100.0

Çanta Cruiser Orta Siyah

Cep telefonu, su ya da acil ihtiyaçlarınız için taşıdığınız bir pompayı koyabileceğiniz Vaude cruiser orta çanta – siyah model bir çantayı sitemizde inceleyip satın alabilirsiniz.
Özel Fiyat 137,00 ₺ Normal fiyat 163,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çanta Cruiser Orta Siyah
Marka
Vaude
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Sık kullananlar için bisiklet, pratik bir yaşam alanıdır. Kısa mesafeli yolculuklarda kullanabileceğiniz gibi, sağlıklı bir yaşam için de tercih edebilirsiniz. Bisiklet için ihtiyacınız olabilecek birçok ürünü kaliteli malzemelerle üreten Vaude, yolculuk esnasında işinize yarayacak her türlü şeyi düşünerek hareket etmektedir.

Bisiklet, kullanım açısından pratik bir araç olsa da taşıdığınız eşyaları koyabileceğiniz bir alanı maalesef barındırmamaktadır. Cep telefonu, su ya da acil ihtiyaçlarınız için taşıdığınız bir pompayı koyabileceğiniz Vaude cruiser orta çanta – siyah model bir çantayı sitemizde inceleyip satın alabilirsiniz.

Vaude CRUİSER Özellikleri:

·         Küçük boyutu sayesinde sürüşünüzü engellemez.

·         Telefon, lastik pompası gibi küçük eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

·         Siyah renkli olarak üretimi yapılmaktadır.

·         Fermuarlı bir ana bölmesi bulunur.

·         Polyesterden yapılmaktadır.

·         Ergonomik yapısı sayesinde selenin al kısmına kolayca sabitleyebilirsiniz.

·         Özel kumaşı sayesinde soğuk ve yağmurlu havalarda da kullanılabilir.

Küçük boyutlarıyla çok yer kaplamayan çanta, eşyalarınızı kolayca taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Bisikletinizin alt kısmına yerleşerek rahatlıkla sabitlenir. Sitede görsellerinizi bulabileceğiniz ürünü inceledikten sonra sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çanta Cruiser Orta Siyah
Değerlendirmeniz
To Top