SKU
ISLM610RA

Vites Kolu DEORE Sağ 10VİTES, Siyah Deore

Değerlendirme:
80%
Shimano Vites Kolu Sağ 10s Göstergeli SL-M610 Deore Kablo Dhl ürününü alarak vites geçişlerinizde sorunlarınızı halledebilirsiniz.
Özel Fiyat 135,00 ₺ Normal fiyat 150,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Vites Kolu DEORE Sağ 10VİTES, Siyah Deore
Marka
Shimano

Vitesli bisikletler, çocukluk yıllarımızdan bugüne hepimizin hayalini süsleyen hediyelerden birisi olmuştur. Artık günümüzde kullanılan bisikletlerin neredeyse hepsi viteslidir.  Shimano bütün bisikletleriniz için sizlere yedek parça üretimi yapmaktadır.

Bisiklet tamiri ve bakımında ilk bakılması gereken donanım vites koludur. Vites kolunuzun sağlıklı çalışması daha az pedal gücü ile hareket etmenizi sağlar. İnce bir profil şeklinde vites kolları her zaman daha fazla tercih edilmektedir. Frenleme verimi vites kolunuzun yeni olması ile artmaktadır. Vites geçişleri hassas olmalıdır. Sürüş esnasında kullanıcıya zorluk yaratmamalıdır.

Shimano Vites Kolu Sağ 10s Göstergeli SL-M610 Deore Kablo Dhl Özellikleri

Shimano Vites Kolu Sağ 10s Göstergeli SL-M610 Deore Kablo Dhl ürününü alarak vites geçişlerinizde sorunlarınızı halledebilirsiniz. Ürün;

  • Sağ Vites kolu olarak tasarlanmıştır.
  • 2 yönlü salınım fonksiyonuna sahiptir.
  • Siyah renk opsiyonu ile satışa sunulmaktadır.
  • 10 Vites araçlar için uygundur.
  • Rapid Fire Plus yeni nesil vites teknolojisi kullanılmıştır.
  • Optik vites göstergesi ürüne dahildir.

MTB tip bisikleriniz için bu şık ve kaliteli ürünü tercih edebilirsiniz. Sık alınan bir ürün olduğundan her zaman stoklarda bulabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Vites Kolu DEORE Sağ 10VİTES, Siyah Deore
Değerlendirmeniz
To Top