SKU
ESLM4000PA

Shimano Vites Kolu SET,3X9-VİTES 1800-2050MM İç, W OGD Alivio

Vites Kolu Set 3x9s Göstergeli SL-M4000 Alivio Kablo Dhl fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlıdır. Bu nedenle vites setinizin değiştirilmesi bütçenizi de sarsmayacaktır.
Özel Fiyat 282,60 ₺ Normal fiyat 314,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Vites Kolu SET,3X9-VİTES 1800-2050MM İç, W OGD Alivio
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Shimano bisikletlerin daha verimli şekilde işleyebilmeleri için gerekli olan teknik desteği sağlamaktadır. Üretmiş olduğu yedek parçalar ile uzun seneler önce satın aldığınız aracınızı bile yeniden ilk günkü performansına çevirme imkanını elde edebilirsiniz. Garantili bir üründür ve sorun yaşadığınız zaman firma ile iletişime geçme imkanınız da bulunmaktadır.

Özellikleri

  • Reçine ve paslanmaz çeliğin karışımı olan bir materyalden imal edilmiştir. Bu materyal sayesinde dayanıklılığı da oldukça yüksektir.
  • İç slayt tam olarak paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • 2 yönlü çalışma imkanını da kişilere sunmaktadır.
  • Gerginlik ayarı konusunda değişiklik yapma imkanı da sürücülere tanınmaktadır.
  • Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı bir sistem söz konusudur.

Vites Kolu Set 3x9s Göstergeli SL-M4000 Alivio Kablo Dhl fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlıdır. Bu nedenle vites setinizin değiştirilmesi bütçenizi de sarsmayacaktır. Diğer firmaların oluşturmuş olduğu setlere bir göz atıldığı zaman ne denli uygun fiyatlı ve kaliteli bir yapının söz konusu olduğunu siz de kısa sürede görebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Vites Kolu SET,3X9-VİTES 1800-2050MM İç, W OGD Alivio
Değerlendirmeniz
To Top