SKU
ISLM610PA

Vites Kolu SET DEORE 2/3 X 10VİTES Deore

Shimano Vites Kolu Set 2/3x10s SL-M610 Deore Kablo Dhl sayesinde set olarak vites kolu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Özel Fiyat 323,00 ₺ Normal fiyat 386,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Vites Kolu SET DEORE 2/3 X 10VİTES Deore
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Dünyadaki üretilen hemen hemen bütün bisiklet firmalarına parça desteği sağlayan ünlü bisiklet yedek parça firması Shimano, vites teknolojileri ve mekanizması üretiminde de ön plandadır. Yakaşık 100 yıldır sektörün dünyada öncüsü konumunda bir Japon firmasıdır. Her tipteki bisikletiniz için burada bir parça bulabilirsiniz.

Özellikler

Shimano Vites Kolu Set 2/3x10s SL-M610 Deore Kablo Dhl sayesinde set olarak vites kolu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Set olarak aldığınızda ürün kutu içeriğinde sizlerin ihtiyacı olabilecek birçok malzemele birlikte gelmektedir. Ayrıca vites kolu setleri ekonomik olarak da tek tek almaya oranla oldukça avantajlı konumdadır. Vites kolunu aldığınızda ürün teslimat kapsamında aşağıda ürünler de gelmektedir:

  • 2 Adet Shimano Dış kablo
  • 2 Adet Vites Teli
  • 2 Adet Shimano Vites Tel Ucu Kapsülü
  • 1 Çift 10 Vites Vites Kolu
  • 6 Adet Kablo Başı

Dişlilerinizin ömrünü uzatacak olan vites kolu seti ile performansınızı artırarak bisiklet sürüşlerinizden çok daha keyif alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Vites Kolu SET DEORE 2/3 X 10VİTES Deore
Değerlendirmeniz
To Top