SKU
190001

Pedal Fp-7a Katlanır

Kullandığınız bisiklet ile uyumlu olan aksesuar ve parçaları bulabileceğiniz sitemizde, Fp-7a Katlanır Pedal ürününü inceleyebilirsiniz.
Özel Fiyat 80,10 ₺ Normal fiyat 89,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pedal Fp-7a Katlanır
Marka
Wellgo

Bisikletler, günlük yaşamda daha çok sağlık amaçlı olarak kullanılan bir araç olma özelliği taşır. Kilo vermek isteyenler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Kullandığınız bisikletin sağlam ve kaliteli olması, güvenli bir yol tutuşunun yanında vücudun düzgün çalışması açısından da çok önemlidir. Yıllardır bunu ilke edinerek üretim yapan Wellgo markası, bisikletlere uyum sağlayacak ve size güvenli bir sürüş sağlayacak ürünler sunar.

Kullandığınız bisiklet ile uyumlu olan aksesuar ve parçaları bulabileceğiniz sitemizde, Fp-7a Katlanır Pedal ürününü inceleyebilirsiniz. Sipariş edebileceğiniz ürünle ilgili birebir görseller de sitede bulunmaktadır. hızlı kargo seçeneği ile birkaç gün içinde ürünü teslim almanız mümkün.

Wellgo Fp-7a Katlanır Pedal Özellikleri:

·         Kolay ve sessiz bir şekilde çalışır.

·         Siyah renkte üretilmiştir.

·         Katlanabilir yapısı ile ayağınızla tam uyum sağlar.

·         Alüminyum gövde yapısı sayesinde oldukça sağlamdır.

·         Bilyeli bir sistemle üretildiği için pedal akışkanlığı yüksektir.

Alüminyum gövde yapısı ve şık dizaynı sayesinde bisikletlinizle tam uyum sağlayacak olan ürün, memnuniyetiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Platform ya da serbest sürüşlerinizde kolaylıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pedal Fp-7a Katlanır
Değerlendirmeniz
To Top