SKU
190007

Wellgo Pedal Lu990 Plastik

Wellgo Lu990 Plastik Pedal parçalarımız, bireylerin bisikletlerindeki eksiklerini tamamlamaları adına üretilmiştir.
Özel Fiyat 51,00 ₺ Normal fiyat 59,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Wellgo Pedal Lu990 Plastik
Marka
Wellgo

Sürekli bisiklet ile ulaşım sağlayan bireyler açısından bisiklet aksesuarları son derece önemlidir. En küçük bir parçanın bile kalitesiz olması kişilerin bisiklet sürüşlerinden keyif almamalarına neden olabilir. Wellgo Lu990 Plastik Pedal parçalarımız, bireylerin bisikletlerindeki eksiklerini tamamlamaları adına üretilmiştir. İnternet sayfamızda bulunan ürünümüzün görsellerini ve özelliklerini inceleyen müşterilerimiz, kısa sürede güvenli olarak sipariş verebilirler. Bisikletin sağlık açısından ne kadar faydalı olduğu düşünüldüğünde yakın mesafelerde kullanmak daha faydalıdır.

Wellgo Lu990 Plastik Pedal ile Konforlu Sürüş İmkanı

Wellgo markamıza ait plastik pedallarımız sayesinde bireyler, konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirler. Pedallarımızın boyutlarının geniş ve tam ayağa oturuyor olması, bireylerin efor sarf ederken daha konforlu bir şekilde hareket edebilmelerine yardımcı olur.

Özellikleri;

·         Tamamen plastikten oluşan pedallarımız, uzun süre dayanıklı ve kullanışlıdır.

·         Soğuk hava koşullarından etkilenmeyen ürünümüz rahat bir yapıya sahiptir.

·         Herhangi bir sorun yaşanması durumunda firmamızdan değişim ya da iade yapılabilir.

Bisiklet sürüşlerini daha güzel bir hale getirmek isteyen bireyler açısından pedal son derece önemlidir. Bu nedenle müşterilerimiz uygun fiyatları sayesinde belirtilen ürünümüzden kısa sürede sipariş verebilirler. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Wellgo Pedal Lu990 Plastik
Değerlendirmeniz
To Top