SKU
190003

Wellgo Pedal Şeffaf

Bisikletlere yönelik birçok ürün ve aksesuar bulabileceğiniz sitemizde, markanın şeffaf pedal ürününü inceleyebilirsiniz.
Özel Fiyat 83,70 ₺ Normal fiyat 93,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Wellgo Pedal Şeffaf
Marka
Wellgo

Bisikletleri, günlük yaşamımızda daha çok sağlık amaçlı olarak kullanırız. Kilo vermek için de ideal bir spor aletidir. Sağlam ve kaliteli bir bisiklet, size güvenli bir yol tutuşunun yanında sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı da sağlamaktadır. Bu doğrultuda sağlam ve konforlu ürünler üreten Wellgo markası, tüm bisikletlere uyum sağlayacak ve rahat bir sürüş deneyimi yaşatacak şekilde üretimler yapar.

Bisikletlere yönelik birçok ürün ve aksesuar bulabileceğiniz sitemizde, markanın şeffaf pedal ürününü inceleyebilirsiniz. Kolay sipariş edebileceğiniz ürünle ilgili birebir görseller de sayfada bulunmaktadır. Hızlı kargo seçeneği ile ürünü kullanmaya birkaç gün içerisinde başlayabilirsiniz.

Pedal Şeffaf Özellikleri:

·         374 gr ağırlığındadır.

·         Şeffaf bir formda üretilmiştir.

·         Ayağınızla uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.

·         Ayakkabılarınızın kaymaması için tırtıklı bir yüzey kullanılmıştır.

·         Gövde yapısı PVC malzeme kullanılarak dizayn edilmiştir.

·         Bilyeli yapısı sayesinde kolay bir sürüş sağlar.

·         Ölçüleri tüm bisikletlerle uyum sağlayacak şekildedir.

Gövdede kullanılan sert plastik malzeme sayesinde darbelere dayanıklı bir yapısı vardır. Tamamen memnuniyetiniz ve konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Wellgo Pedal Şeffaf
Değerlendirmeniz
To Top