SKU
whistle-guipago-1730

Whistle Guipago 1730

Whistle Guipago 1730 28” 30V. Er. Şehir HD bisikleti yolda güvenle kullanabileceğiniz ve kolaylıkla şehiri turlayabileceğiniz bir modeldir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Whistle Guipago 1730
Marka
Whistle
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
SUNTOUR NEX RL 700C 63mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO DEORE T610
Arka Vites
SHIMANO XT T780
Vites Kolu
SHIMANO DEORE M610 3X10
Lastik
CHAOYANG 700X35C PATLAMAYA DİRENÇLİ
Krank Takımı
SHIMANO T551 48X36X26
Arka Dişli
SHIMANO CSHG50 11-36T KASET
Sele
Selle Royal

Egzoz dumanından sıkılanlar ve işe arabayla gitmek yerine bisiklet kullanmayı tercih edenler bir an önce bir şehir bisikleti edinebilir. Zamanınızı sporla değerlendirmenizi sağlayacak olan bu şehir bisikletleri aynı zamanda tur bisikleti olarak da geçer. Whistle Guipago 1730 28” 30V. Er. Şehir HD bisikleti yolda güvenle kullanabileceğiniz ve kolaylıkla şehiri turlayabileceğiniz bir modeldir. Üstelik dağ bisikleti ya da yarış bisikletine geçiş yapmadan önce bir süre şehir bisikleti kullanmanız daha mantıklı olacaktır.

Whistle Guipago 1730 Özellikleri

  • Whistle Guipago 1730 28” 30V. Er. Şehir Hd şehir içi kullanıma uygun bir bisiklettir.
  • 2017 senesinde üretilmiş bir modeldir.
  • 30 viteslidir.
  • Medium, large boyutu bulunabilir.
  • Mat gri, siyah ve mavi renkleri vardır.

Şehirde Turlamak İçin En İdeal Bisiklet

Yaşadığınız şehirde bisiklet yolları varsa ya da işinize yürüme mesafesi uzun ancak arabayla da gidiş çok çileliyse o zaman siz de şehir içi kullanıma uygun bir bisiklet almayı düşünebilirsiniz. Sadece eğlenmek ve şehiri gezmek için bile kullanabileceğiniz bu bisikletler güzel zaman geçirmenizi sağlaması açısından önemlidir. Whistle model şehir bisikletleri içerisinden elbet hoşunuza giden modeller olacaktır.

Kullanımı en basit olan şehir bisikletlerinin maşa kısmı kullanan kişiye göre değişiklik gösterebilir. Ancak her bisiklet kullanmayı bilenin kullanabileceği bir model olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü geniş vites aralığı olduğundan yokuş yollarda bile çok güç sarfetmeden kolaylıkla çıkabileceksiniz. Aynı zamanda ağır bir bisiklet olmadığı için sürat yapmak için ve hızlı bir şekilde bir yere ulaşmak için de ideal bir bisiklettir. Whistle model bu bisikletin tekerlekleri de orta kalınlıkta olduğu için sadece kısa turlar değil, uzun mesafelere gitmeye de imkan tanıyacaktır.

Şehir Bisikletinde Güvenliğinizi Almayı Unutmayın

Whistle Guipago 1730 28” 30V. Er. Şehir HD model bisikleti alacağınız zaman şehirde kullanım esnasında güvenlik ekipmanlarını yanınızda taşımayı da unutmamalısınız. Kask takmalı, dizlik ve kolluk gibi ekipmanlarla vücudunuzu güvene almalısınız. Ayrıca şehirde kısa turlar atmak için yanınızda matarada su bulundurabilir ve kolay kullanımı sayesinde bisiklet sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Whistle Guipago 1730
Değerlendirmeniz
To Top