SKU
WI17-2711-21345-1

Whistle Miwok 1724

Whistle Miwork 1724 27,5” 24V er. Dağ HD modeliyle dağ yolculuklarının üstesinden gelecek ve keyifle zaman geçirebileceksiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Whistle Miwok 1724
Marka
Whistle
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
SUNTOUR XCT MLO 100mm MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX800
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M310 3X8
Lastik
CST 27.5X2.10 BYTE PLOSE
Krank Takımı
Shimano TY301 42t/34t/24t
Arka Dişli
SHIMANO CSHG31 11T-34T KASET
Sele
Selle Royal

Hiçbir engeli kaçırmadan bisikletinizle zorlu yollarda gezi yapmak istiyorsanız siz de kendinize dağ bisikleti almalısınız. Tüm zorlu arazi koşullarına göre uyum sağlayan ve sizi yarı yolda bırakmayan bu bisiklet sayesinde keyifle zaman geçirebileceksiniz. Whistle Miwork 1724 27,5” 24V er. Dağ HD modeliyle dağ yolculuklarının üstesinden gelecek ve keyifle zaman geçirebileceksiniz.

Whistle Miwok 1724 27,5” 24V Er. Dağ HD Özellikleri

  • Dağ bisikleti olduğu için engebeli ve yokuşlu, zorlu arazilerde kullanılabilir.
  • 2017 senesinde üretilen bir bisiklettir.
  • Medium boyutu vardır.
  • 24 vitestir.
  • Mavi, açık mavi ve beyaz renklerinde bulabilirsiniz.

Zorlu Arazilerde Yolda Kalmadan İlerleyin

Bu güvenilir Whistle marka bisiklet sayesinde zorlu arazi yollarında güvenle ilerleyebileceksiniz. Üstelik çok ağır olmadığı için kolaylıkla kullanacak ve sorunsuz bir şekilde vites aralığı sayesinde gücünüzü yeterli hissedeceksiniz. Geniş vites aralığına sahip olan bisiklet sizi yormadan ilerlemenizi sağlayacaktır. Dağ bisikletleri şehir bisikletleri gibi olmadığı için uzun süredir hiç bisiklet kullanmıyorsanız bir süre şehir bisikletinde turlamanız alışmanız açısından önemlidir. Direk dağ bisikletine geçerseniz zorluk yaşayabilirsiniz.

Whistle Miwork 1724 27,5” 24V er. Dağ HD dağ bisikleti tekerlekleri de şehir bisikletinden daha farklıdır. Sağlam bir süspansiyon sistemi olduğu için hız yapmanız zordur. Çünkü dağ bisikletinde önemli olan hız değil güvenlik ve zorlu yollarda ilerlemektir. Bir dağ bisikletiyle uzak mesafeye de gidebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca her türlü çarpmaya, darbeye karşı dayanıklı olduğu için çok sağlam malzemeler kullanılarak üretilmiş bir bisiklet olduğunu da söyleyebiliriz. Whistle marka bisiklet alarak güvenliğinizi ve keyfinizi garanti altına alabilirsiniz.

Güvenliğiniz İçin Diğer Ekipmanlara da Dikkat Etmelisiniz

Bisiklet alacağınız zaman sadece bisikletin kendisini değil güvenlik ekipmanlarını da düşünmeniz gerekir. Bunların başında kask, dizlik ve kolluk gibi ekipmanlar gelir. Bunları takarak yola çıkmalı ve güvenliğinizi asla ihmal etmemelisiniz. Yanınıza alacağınız erzaklar için bisiklet üzerinde kolay taşıyabileceğiniz çantalar kullanmalısınız. Miwork 1724 27,5” 24V er. Dağ HD bisikletinin konforu ve güvenliği sayesinde kendinizi güvende hissedecek ve bir an önce yola çıkmak isteyeceksiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Whistle Miwok 1724
Değerlendirmeniz
To Top