SKU
WI17-2711-21353-1

Whistle Miwok 1730

Şehir içi bisiklet kullanımından sonra bu aktiviteyi arttırmak ve bisikletle çok daha zorlu yollara çıkmak istiyorsanız tercihiniz Whistle Miwok 1730 27,5” 30V er. Dağ HD olabilir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Whistle Miwok 1730
Marka
Whistle
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
SUNTOUR XCM RL 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO DEORE M610
Arka Vites
SHIMANO DEORE M610 SHADOW
Vites Kolu
SHIMANO DEORE M610 3X10
Lastik
CST 27.5X2.25 KYTE MANGHEN
Krank Takımı
SHIMANO MT500 40X30X22T
Arka Dişli
SHIMANO CSHG50 11-36T KASET

Şehir içi bisiklet kullanımından sonra bu aktiviteyi arttırmak ve bisikletle çok daha zorlu yollara çıkmak istiyorsanız tercihiniz Whistle Miwok 1730 27,5” 30V er. Dağ HD olabilir. Whistle markasının çok güvenilir olduğunu söyleyebileceğimiz bu bisikleti sayesinde hiçbir yol sizin için zor ve engebeli olmayacak. Yollara çıkmak için güvenli bir bisiklet almış olacak ve keyifle bunu kullanmaya başlayabileceksiniz.

Whistle Miwok 1730 27,5” 30V Er. Dağ HD Özellikleri

  • 2017 senesinde bisiklet piyasasına sürülmüş bir üründür.
  • Dağ gibi engebeli yollarda sürüşe uygundur.
  • 30 vitestir.
  • Medium boyutunu alabilirsiniz.
  • Mat yeşil ya da antrasit siyah renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Dağ Bisikletiyle Hiçbir Yol Zor Değil

Şehir bisikleti kullandıktan sonra dağ bisikletine geçmeye karar verdiyseniz, arazi bisikleti olarak da adlandırabileceğimiz bu bisiklet size hiçbir yolun zor olmadığını gösterecektir. Whistle Miwok 1730 27,5” 30V er. Dağ HD model bisiklet sayesinde yokuşlu, taşlı, çukurlu, bayır yolların hepsini kolaylıkla aşabilecek ve kendinizi doğaya atabileceksiniz.

Dağ bisikletleri sağlam bir süspansiyona sahip olduğundan Whistle markası da bu alanda titiz davranmış ve güvenliği elden bırakmamıştır. Gücün bir kısmını emen bu süspansiyon hız yapmanızı engellese bile güvenliğiniz açısından ve zorlu arazi koşullarında ilerleyebilmeniz için çok önemlidir.

Siz de Whistle marka dağ bisikleti almak için ekipmanlarıyla beraber alışveriş yapabilir ve kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Kalın tekerlekleri olan bu bisiklet aynı zamanda son derece sağlam maddelerden üretildiği için vurma, çarpma gibi kazalara karşı da dayanıklıdır. Kolay kolay zedelenmeyecek olan bu bisikleti senelerce güvenle kullanabileceksiniz.

Vites Aralığı Geniş Kolay Kullanım Sağlayan Bisiklet

30 vites olduğunu söylediğimiz bisikleti bu sayede çok güç sarfetmenize gerek kalmadan da kullanabileceksiniz. Whistle Miwok 1730 27,5” 30V er. Dağ HD bisiklet sayesinde dik yokuşları bile çıkabileceksiniz. Ayrıca orta ağırlıkta olduğu için taşıma konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Dağcılık alanında ilerlemek istiyor ya da bisikleti artık daha farklı alanlarda kullanmak istiyorsanız bu model sayesinde hem uzun yol yapabilir hem de engebeli ve zor arazilere bisikletinizle gidebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Whistle Miwok 1730
Değerlendirmeniz
To Top