SKU
whistle-patwin-1760

Whistle Patwin 1760

Whistle Patwin 1760 29” 30V er. Dağ HD bisikleti sayesinde tüm yolları kolaylıkla geçecek ve kondisyon anlamında da güçleneceksiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Whistle Patwin 1760
Marka
Whistle
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
SUNTOUR XCR RL HAVALI 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO DEORE M611
Arka Vites
SHIMANO XT T8000 SHADOW
Vites Kolu
SHIMANO DEORE M610 3X10
Lastik
SCHWALBE 29X2.10 RAPID ROB
Krank Takımı
SHIMANO MT500 40X30X22T
Arka Dişli
SHIMANO CSHG50 11-36T KASET
Sele
Active

Dağ ve engebeli yollarda kullanabileceğiniz dağ bisikletleri sayesinde siz de güvenle ilerlemek ve bisikletle farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız kendinize bir dağ bisikleti almanız gerekecektir. Whistle Patwin 1760 29” 30V er. Dağ HD bisikleti sayesinde tüm yolları kolaylıkla geçecek ve kondisyon anlamında da güçleneceksiniz.

Whistle Patwin 1760 29” 30V er. Dağ HD Özellikler

  • 2017 senesinde üretildiği için son modeldir.
  • Dağlık, engebeli arazi, çukur, yokuş ve benzeri zorlu koşullarda ilerlemenizi sağlar.
  • Medium boyutundadır.
  • 30 vitestir.
  • Mat turuncu, antrasit siyah renkleri vardır.

Dağlık Yollarda Dağ Bisikletiyle Turlayın

Normal şehir bisikletlerine göre çok daha kalın tekerlekli olan dağ bisikletleri zorlu yollarda dayanıklı olması açısından üretildiği için ülkemizde çok sık kullanılır. Whistle Patwin 1760 29” 30V er. Dağ HD model bisiklet sayesinde siz de ülkemizde rahatlıkla dolaşabilecek ve dilerseniz uzak gezintilere bile çıkabileceksiniz. Bu bisiklet sayesinde keyifli vakit geçireceğiniz dakikalar yaşayacaksınız.

Dağ bisikleti alırken çok ağır olmamasına ve yüksek vitesli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Whistle marka bu bisiklet de bu özelliği sayesinde hafif kullanım sağlar. Aynı zamanda 30 vites olduğu için geniş vites aralığına sahiptir ve çok fazla güç harcamadan da zorlu yollardan geçebilmeniz için ideal bir bisiklettir. Bisikleti kullanırken güvenlik de çok önemli olduğu için güvenlik ekipmanlarını da asla ihmal etmemeli ve büyük bir dikkatle kullanmalısınız.

Uzun vadede kullanabileceğiniz bisikletler kaliteli malzemeden yapıldığı için çarpma ve düşme gibi durumlarda kazaları hasarsız atlatacaktır. Bu sayede senelerce kullanacak ve istediğiniz her uzun yola dağ bisikletiniz sayesinde gidebileceksiniz. Whistle markanın güven veren bu modelini bir an önce alarak yola çıkabilirsiniz.

Kadro Seçimine Dikkat Edin

Bisiklet alırken kadro seçimi çok önemli olduğu için Whistle Patwin 1760 29” 30V er. Dağ HD model bisikleti alırken de kadro seçimine dikkat etmeniz gerekir. Boyunuza uygun bir kadro belirlemeli ve bunu belirlerken de mutlaka klasik yöntemleri kullanmalısınız. Aksi durumda yanlış kadro seçimi yaralanmalara ve kazalara sebep olabileceğinden son derece tehlike arz etmektedir ve önlemi alınmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Whistle Patwin 1760
Değerlendirmeniz
To Top