SKU
whistle-patwin-1824

Whistle Patwin 1824

Patwin 1824 erkek dağ 24-V altus HD ile doğayla iç içe, sorunsuz yol almanın tutkunu olacaksınız.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Whistle Patwin 1824
Marka
Whistle
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY500
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M310
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M310 3X8
Krank Takımı
ALUMİNYUM 42X34X24T
Sele
Selle Royal

Amatör olsun profesyonel olsun, tüm bisikletçilerin, bisiklet satın alırken beklentileri daima farklılık gösterir. Whistle  bu nedenle tüm müşterilerine, birçok seçenek sunabilmektedir. Patwin 1824 erkek dağ 24-V altus HD  ile doğayla iç içe, sorunsuz yol almanın tutkunu olacaksınız.

Dağ Bisikleti Nasıl Olmalıdır?

Hafta sonları doğa turları ya da uzun süre kullanım için seçilecek dağ bisikleti, alüminyum kadro olması hem dayanıklılık hem de hafif olması nedeniyle tercih edilir. Vites geçişleri akıcı olmalı ve dişlilerde takılma olmamalıdır. Fren sisteminin hidrolik olması, hem güvenlik hem de konfor açısında fark yaratır. Rahat selesi ve ergonomik tasarımıyla Whistle patwin 1824 aradığınız dağ bisikletidir.

Bisiklet Kullanmanın Size Sağlayacağı Faydalar

Sosyal bir çevreniz olacak ve eğlenceli bir aktivite sahibi olacaksınız aynı zamanda spor yapacaksınız. Bisiklet kullanmak dengeli ve ritmik olarak vücutta bulunan bir çok kasın hareket etmesini sağlar. Bu zaman içerisin sizin atletik daha sıkı ve fit bir vücuda sahip olmanıza yardım eder. Tasarımı ile arkadaşlarınız arasında fark yaratacak olan Patwin 1824 modeli, satın almanız için bir diğer gerekçedir. Yapılan araştırmalar bisiklet kullanmanın vücutta mutluluk hormonu üretimini tetiklediğini ve belli bir süre düzenli bisiklete binen kişilerde uykusuzluk problemi olmadığı ve ciltlerinin daha sağlıklı olduğu görülmüş.

Whistle Patwin 1824 Erkek Dağ Bisikletinin Özellikleri

-Alüminyum 1.1/8″ yarı entegre kadro,

-Suntour xcm rl 100mm gidondan kilitli maşa,

-Shımano altus m310 arka vites,

-Shımano tourney ty500 ön vites,

-Aluminyum 42x34x24t krank takımı,        

-Shımano cshg20 12-32t kaset arka dişli,

-Shımano altus m310 3x8 vites kolu,

-Tektro m285 hidrolik disk fren,     

-Cst 29x2.25 lastik,  

-29” whıstle çift kat alüminyum disk jant,

-Selle royal sele  bisikletin temel özellikleri arasında yer almaktadır.

Whistle patwin 1824 erkek dağ 24-V altus HD ile engebeli, zorlu bir arazide bile sürüş performansınızın ne kadar yüksek olduğunu fark edeceksiniz ve böyle bir bisiklete sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Mat siyah, sarı ya da gri renklerinden birine seçebilir, sitemizden vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Whistle Patwin 1824
Değerlendirmeniz
To Top