SKU
WI18-2911-26705-1

Whistle Patwin 1830

Whistle Patwin 1830 29” er. Dağ Hd sayesinde siz de istediğiniz uzak yola gidebilecek ve zorlu yolların tadını çıkabileceksiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Whistle Patwin 1830
Marka
Whistle
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
SUNTOUR XCM RL 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO DEORE M610
Arka Vites
SHIMANO DEORE M610 SHADOW
Lastik
CST 29X2.25 KYTE MANGHEN

Şehir dışından bisikletle uzaklaşmak ve uzun yola gitmek, engebeli arazilere çıkarak yeni yerler keşfetmek istiyorsanız bunun için kesinlikle bir dağ bisikletine ihtiyacınız vardır. Whistle Patwin 1830 29” er. Dağ Hd sayesinde siz de istediğiniz uzak yola gidebilecek ve zorlu yolların tadını çıkabileceksiniz. Zorlu yolları aşmak için kullanabileceğiniz bu bisiklet dayanıklı malzemesi ve güçlü duruşuyla sizi cezbedecektir.

Whistle Patwin 1830 29” 30V Er. Dağ HD Özellikleri

  • Whistle Patwin 1830 29” er. Dağ Hd model bisiklet arazi kullanımı için idealdir.
  • 2017 senesinde üretilmiştir.
  • 30 vitestir.
  • Medium boyutundadır.
  • Mat yeşil ve antrasit siyah renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Türkiye’de Birçok Kişinin Tercihi Dağ Bisikleti

Ülkemizde birçok kişi ucuz olduğu için dağ bisikletini tercih ediyor. Bunun nedeni de daha fazla dayanıklı olması ve zorlu yollarda, yokuşlarda, çukurlarda da kullanılabilmesidir. Amortisörün çok önemli olduğu bu Whistle marka dağ bisikletleri aynı zamanda dayanıklı malzemeden üretiliyor.

Bir dağ bisikletini senelerce hiçbir sorun olmadan kullanabiliyorsunuz. Çünkü çarpmalara, düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan bu bisikletin tamamı amörtisörlü maşaya sahip oluyor. Çok fazla ağır olmadığı için de Whistle Patwin 1830 29” er. Dağ Hd modelini kolaylıkla kullanabilecek ve bununla dilerseniz uzun yolculuklar da yapabileceksiniz.

Uzun turlara da çıkabileceğiniz bu bisikletlerin arka kısmında amörtisör olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bu bisikleti ağırlaştıran bir özelliktir ve Whistle marka bisikletlerde bunu göremezsiniz. Teknik ekipman anlamında da yola hazır olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Kask, dizlik gibi ekipmanlarla hazır şekilde yola çıkmalı ve güvenliğinizi sağlamalısınız.

Bisikletlerin Vites Aralığı da Önemlidir

Whistle Patwin 1830 29” er. Dağ Hd model bisiklet alırken geniş vites aralığı da sizi cezbedecektir. Böylece çok fazla güç sarfetmeden de zor yolların üstesinden gelebileceksiniz. Vites aralığını önemsediğiniz bu dağ bisikletleriyle uzun seyahatlerde yapabilecek ve yolları gözünüzde artık büyütmeyeceksiniz. Kalın tekerleklere sahip olan bu dağ bisikletiyle sürat yapamayacağınızı bilmelisiniz. Çünkü dağ bisikletlerinin kullanım amacı hız yapmaya yönelik değildir ve önemli olan zor yolları geçerek güvenle ilerleyebilmektir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Whistle Patwin 1830
Değerlendirmeniz
To Top