SKU
YM23-9000-29211

Jant Seti 27.5” Kaset 24-27 Vites Uyumlu

Hem dayanıklı hem de oldukça iyi bir tutuşu olan Xlc 27.5” kaset teker seti 24-27 vites uyumlu setimiz ile yolculuklarınızdaki sürüş keyfini arttırın.
Özel Fiyat 119,70 ₺ Normal fiyat 133,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Jant Seti 27.5” Kaset 24-27 Vites Uyumlu
Marka
Xlc

Bisiklet biniciliği çok eskilerden beri en sık tercih edilen spor çeşitlerinden biridir. Günümüzdeyse doğa ile iç içe olmak ve şehirden uzaklaşmak için bisiklet ideal bir araç halindedir. Bisiklet düzenli kullanıldığında sadece spor aracı değil aynı zamanda ulaşım aracıdır, motorlu araçlarınıza gösterdiğiniz özeni bisikletlerinize de göstermeniz gereklidir. Araçlarınızda da olduğu gibi lastikleriniz yol şartlarına uygun hale getirilmelidir. XLC markası ile teker setinizi en kalitelisinden seçin.

Hem dayanıklı hem de oldukça iyi bir tutuşu olan Xlc 27.5” kaset teker seti 24-27 vites uyumlu setimiz ile yolculuklarınızdaki sürüş keyfini arttırın.

 Xlc 27.5'' Kaset Teker Seti Özellikleri 

·         27,5 çapa sahiptir

·         Genişliği 24,6 milimetredir

·         21 milimetre yüksekliği vardır

·         Kış koşullarına uygun tasarlanmıştır

·         Şehir içi ve tur bisikletleri için uygundur

·         Tavsiye edilen lastik genişliği 1.50 – 2.25 inçtir

·         Katlanabilir ya da telli seçenekleri vardır

·         Dayanıklıdır, alüminyum ve çelik malzemesinden üretilmiştir

Ürünümüzü tercihinize göre katlanabilir ya da telli olarak sipariş edebilirsiniz. Sizleri de bu sürüş keyfini birlikte yaşamak için internet adresimize bekleriz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Jant Seti 27.5” Kaset 24-27 Vites Uyumlu
Değerlendirmeniz
To Top