SKU
2501568000

Xlc Gidon Yükseltici Dıa28.6 H99mm Siyah

XLC A-HEAD set gidon yükseltici DIA 28.6 H99MM siyah rengi ile çoğu bisiklete uyumludur.
Özel Fiyat 98,09 ₺ Normal fiyat 109,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Gidon Yükseltici Dıa28.6 H99mm Siyah
Marka
Xlc

Bisiklet bazen spor yapmak için, bazen de ulaşım için kullanılan bir araçtır. Fakat temel ekipmanları olmadan kullanılması hayatı tehlike içerebilir. XLC A-HEAD set gidon yükseltici DIA 28.6 H99MM siyah rengi ile çoğu bisiklete uyumludur. Gidon yükseltici bisiklet direksiyonu kısa gelen bisiklet sürücülerinin direksiyonu uzatmak için kullandığı üründür.

XLC gidon yükseltici imal edilirken dayanıklı malzemeler kullanıldığı için uzun süre boyunca kullanılabilir. Aynı zamanda sade ve şık bir renge sahip olan gidon yükselticiyi kolay bir şekilde monte edebilirsiniz.

Gidon Yükseltici Özellikleri;

  • Bisiklet yedek parçaları arasından biri olan gidon yükseltici birçok bisiklet türüne uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.
  • XLC gidon yükseltici imalatında kullanılan malzemelerin dayanıklı olması ise uzun süre boyunca kullanabileceğiniz anlamına gelir.
  • Bisikletinizin direksiyonunu uzatmak için kullandığınız gidon yükselticinin montajı oldukça kolay olduğu için hızlıca tamamlayabilirsiniz.

XLC yedek parçalarından biri olan gidon yükseltici, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Suya dayanıklı özelliğe sahip olması ise yağmurda ya da su altında kaldığında çürüme yapmasını engeller.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Gidon Yükseltici Dıa28.6 H99mm Siyah
Değerlendirmeniz
To Top