SKU
2500520606

A-Head Set Üst Kapak 1.18 Altın Rengi

XLC A-HEAD set üst kapak 1.18 altın rengi ile şık bir görünüme sahip olan üst kapak gidonun üst kısmını kapatmak için kullanılır.
Özel Fiyat 18,90 ₺ Normal fiyat 21,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
A-Head Set Üst Kapak 1.18 Altın Rengi
Marka
Xlc

Uzun yol ya da kısa yol seyahatini bisiklet ile gerçekleştiren sürücüler genellikle ekipmanlarını tamamlayarak sürüşe çıkıyor. XLC A-HEAD set üst kapak 1.18 altın rengi ile şık bir görünüme sahip olan üst kapak gidonun üst kısmını kapatmak için kullanılır. XLC markasının gidon üst kapağı direksiyon demirinin içerisine yağmur suyu ya da her hangi bir nesne girmemesi için kullanılır.

XLC set üst kapak altın renge sahip bisiklet yedek parçalarından biridir. Direksiyonun üst kısmında bulunan açığı kapatmak için kullanılır. Dayanıklı ve paslanmaz demirden üretilen gidon kapağını uzun süre altın rengi ile kullanabilirsiniz.

Gidon Kapağı Özellikler;

  • Bisiklet direksiyonunun üst kısmında bulunan deliği kapatmak için kullanılan gidon kapağı altın rengi ile şık bir görünüme sahip.
  • Dayanıklı malzemeler ile üretilen üst kapağın yağmur ya da normal su ile ıslanması deforme olmasına neden olmaz.

Gidon kapağı XLC markası tarafından üretilmiş olup firmamız tarafından satışa sunulmuştur. Bisikletiniz için uygun olan ekipmanları firmamıza göz atarak temin edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:A-Head Set Üst Kapak 1.18 Altın Rengi
Değerlendirmeniz
To Top