SKU
2500520608

A-Head Set Üst Kapak 1.1/8 YEŞİL

XLC A-Head set üst kapak 1.18 yeşil renkle binlerce bisiklet sürücüsü tarafından tercih ediliyor. Özellikle dikkat çekici kapak, uzaktan dahi fark edilebilen şık bir görünüm katıyor.
Özel Fiyat 18,90 ₺ Normal fiyat 21,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
A-Head Set Üst Kapak 1.1/8 YEŞİL
Marka
Xlc

Direksiyonun ve gövdenin bağlandığı noktada hoş bir görüntünün bulunması, sadece birbirine geçmiş metallerin görünmemesi için kapak kullanılabiliyor. XLC A-Head set üst kapak 1.18 yeşil renkle binlerce bisiklet sürücüsü tarafından tercih ediliyor. Özellikle dikkat çekici kapak, uzaktan dahi fark edilebilen şık bir görünüm katıyor.

Yeşil Üst Kapak Özellikleri

  • Kapak ve özel set, furç takımı olarak alınıp doğru boyutlarda değiştirilebilir.
  • XLC tarafından üretimi gerçekleştirilen
  • Kapağın üst kaplama kısmı ve takımın rengi yeşil olarak belirlenmiştir.
  • Boyutları 1-1 ila 1,8 için uygun olan kapakta montajı gerçekleştirmeniz yeterlidir.
  • Yığın yüksekliği ve iç ölçüsü gövdeyle ilgili boyut farkı bulunmayan bisikletler için kullanılmasını sağlayacak genel özelliklere sahiptir.

Şehir içinde ve şehir dışında seyahat edilebilmesi, güvenli bir şekilde gövdenin ve direksiyonun bağlı olabilmesi amacıyla mutlaka kaliteli kapak tercih etmelisiniz. XLC A-Head set sayesinde yeşil veya diğer renklere sahip olan bir ekipman seçebilir, bisikletinizin kaliteli görüntüsünü daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:A-Head Set Üst Kapak 1.1/8 YEŞİL
Değerlendirmeniz
To Top