SKU
2501710500

Çanta Bagaj Üstü Su Geçirmez BA-W07

Bagaj üzerine yerleştirilerek kullanılabilen, bağlandığında düşme riski bulunmayan XLC arka bagaj üst çanta su geçirmez BA-W07 modeli üretilmiştir.
Özel Fiyat 151,21 ₺ Normal fiyat 168,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çanta Bagaj Üstü Su Geçirmez BA-W07
Marka
Xlc

Bagaj üzerine yerleştirilerek kullanılabilen, bağlandığında düşme riski bulunmayan XLC arka bagaj üst çanta su geçirmez BA-W07 modeli üretilmiştir. Arka bagaj bulunan bisikletlere yerleştirilebilen tasarımıyla yıllar boyunca bisikletle seyahatte ve günlük hayatta kullanıma uygundur.

Bagaj Üzeri Kullanılan Su Geçirmez Çanta Özellikleri

  • BA-W07 koduna sahip model siyah beyaz renklerde üretilmiştir.
  • Ön yüzünde  XLC amblemi bulunur.
  • Omuzdan askılı olarak kullanıma uygun, ayarlanabilir kayışa sahiptir.
  • Ön kısımda fermuarlı, açılır kapanır yağmur geçirmez bir bölme bulunur.
  • Çantanın kapak bölümünün kaldırılması halinde büyük iç kısma ulaşılır. Her türlü meşrubatın, yiyeceğin ve farklı paketin taşınması için yeterli alan oluşturulmuştur.
  • Yağmur geçirmez olması için özel dikiş ve kaplama tekniği kullanılmıştır.

Özellikle uzun mesafe yolculuklar yapan ve sürekli olarak bisikletiyle paket taşıyan kişiler için son derece kullanışlı bir çanta yapısı oluşturulmuştur. Su geçirmez çanta sayesinde özel olarak bisiklet arkasında veya omuzda taşıma imkanı bulunuyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çanta Bagaj Üstü Su Geçirmez BA-W07
Değerlendirmeniz
To Top