SKU
2500504400

Xlc Furç Mtb / Road A-Head Set VP-A51AN+M-1D 9 PCS Siyah

XLC Çatal Yatağı Mtb / Road A- Headset VP – A51AN+M-1D 9 Pcs Siyah bisiklet furş takımı da sizin isteklerinizi karşılayabilecek özelliklere sahip diyebiliriz.
Özel Fiyat 64,99 ₺ Normal fiyat 76,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Furç Mtb / Road A-Head Set VP-A51AN+M-1D 9 PCS Siyah
Marka
Xlc

Yola çıkmak için en önemli ve en pratik araçlardan biri olan bisiklet hem vücudunuzuz sağlığını korurken hem de size harika bir eğlence oluyor. Yol bisikleti, dağ bisikleti, hız bisikleti gibi farklı türleri olan bisiklette, seçim ok önemli olduğu için tüm parçalarını özenle seçiyor olmalısınız. XLC Çatal Yatağı Mtb / Road A- Headset VP – A51AN+M-1D 9 Pcs Siyah bisiklet furş takımı da sizin isteklerinizi karşılayabilecek özelliklere sahip diyebiliriz.

Çatal Yatağı Özellikleri

  • XLC markasına ait bu ürün çok dayanıklıdır
  • 101 gram ağırlığındadır
  • Siyah renkli olduğu için uyumludur
  • Alüminyumdan üretilmiştir.
  • İç ölçüsü 33.4 mm’dir

Saydığımız özelliklere sahip furş takımını güvenle kullanabilir ve bisikletinizle yola hızla çıkabilirsiniz. XLC markasının diğer ürünlerine de göz atabilir ve ihtiyacınız olan parçaları hem uygun fiyata hem de kaliteli malzemelerle bulabilirsiniz. Güvenle yol almanız ve bisiklet üzerindeki güvenliğinizden emin olmanız, tehlikesiz bir sürüş için son derece önemlidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Furç Mtb / Road A-Head Set VP-A51AN+M-1D 9 PCS Siyah
Değerlendirmeniz
To Top