SKU
EHL802

Kafa Lambası Su Altı İçin

Eastpower kafa lambası su altı için kullanılabilir özelliği ile yağmurda ya da kötü hava şartlarında kolaylıkla aydınlatma sağlayabilir.
Özel Fiyat 77,40 ₺ Normal fiyat 86,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kafa Lambası Su Altı İçin
Marka
Eastpower

Uzun süreli olarak seyahat etmek isteyen bisiklet kullanıcıları gece görüşlerini rahatlatmak ve daha kolay bir şekilde sürüş yapmak için kafa lambası kullanabiliyor. Eastpower kafa lambası su altı için kullanılabilir özelliği ile yağmurda ya da kötü hava şartlarında kolaylıkla aydınlatma sağlayabilir.

XLC markası bisiklet Ekipmanları üzerinde satış yapıyor. Kafa lambası dış lastik gibi çeşitli ekipman ve ürünleri firmamızda bulabilirsiniz. Herhangi bir yağış ya da su altı dalışı gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız Eastpower kafa lambasını kullanabilirsiniz.

Lamba Özellikleri;

  • Suya dayanıklı özelliği ile sağanak yağmur ya da yapılacak herhangi bir su altı işlemde Eastpower suya dayanıklı kafa lambası kullanılabilir.
  • Kafa lambasının şarj süresi 12 ile 15 saat arasında değişir. Şarj edildikten sonra 6 saat boyunca kullanım sağlar.
  • 220 volt enerji ile aydınlatmayı sağlayan ledli kafa lambası 1 ledli şarj edilebilir.

XLC bisiklet firması kafa lambası gibi çeşitli ürünlerin imalatını gerçekleştirir. Firmamızda bulunan ledli ve suya dayanıklı kafa lambasını temin ederek gece görüşlerinde ve su altında kullanabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kafa Lambası Su Altı İçin
Değerlendirmeniz
To Top