SKU
2501583863

Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Beyaz

Elcik aero GR-S30 siyah/ beyaz XLC 05-7021-90004 ürününe firmamızdan ulaşabilirsiniz.
Özel Fiyat 73,80 ₺ Normal fiyat 82,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Beyaz
Marka
Xlc

Brooks bisiklet markası elcik ekipmanlarını dayanıklı malzemeler ile imal etmiştir. Satışa sunulan elcikler direksiyonların tutma kısmında bulunacak ekipmanlardır. Elcik aero GR-S30 siyah/ beyaz XLC 05-7021-90004 ürününe firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Siyah ve beyaz olarak iki renge ayrılan elcikler direksiyon tutuş kabiliyetinizi artırmaya yardımcı olur. XLC elcikler bisiklet sporu ile ilgilenen sürücülerinde kullanacağı temel bisiklet ekipmanlarından biridir. Bisiklet ekipmanlarının tam olması karşınıza çıkacak problemleri engellemeye yardımcı olur.

Elcik Özellikler;

  • Bisikletlerin direksiyon kısmında bulunan elcikler direksiyonun rahat bir şekilde tutulmasına yardımcı olur.
  • Brooks elcik ürünü dayanıklı malzemeler ile üretildiği için uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
  • Bisiklet direksiyonunun kavrama kısmında kullanılacak Brooks elcik el yapısına uygun tasarımı ile rahat bir tutuş sağlıyor.
  • Yapım malzemesinin dayanıklı olması yaşanabilecek çatlama ya da yırtılma olaylarında daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Elcik firmamızda bisiklet aksesuarı olarak satılır. Darbeye dayanıklı özelliği ile sürtünme ya da çarpmalarda hasar görmez. Direksiyona sıkı tutunduğu için istenmeyen anda direksiyondan çıkmaz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Beyaz
Değerlendirmeniz
To Top