SKU
2501583860

Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Gri

Xlc elcik aero GR-S30 siyah gri XLC 05-7021-90005 ürününü firmamızdan satın alabilirsiniz.
82,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Gri
Marka
Xlc

Bisikletlerde direksiyonu kavramanıza yardımcı olacak Bianchi elcikler birçok bisiklete uyumlu olabiliyor. Fakat elcik alırken bisikletinizin direksiyon yapısına ve kalınlığına dikkat ediniz. Xlc elcik aero GR-S30 siyah gri XLC 05-7021-90005 ürününü firmamızdan satın alabilirsiniz. Elcik ekipmanınız deforme olmuş ise ve yenilemesi yapılmazsa yoldayken direksiyon kabiliyetini kaybedebilirsiniz.

Bianchi bisiklet markası ekipmanların birçoğunun üretimini sağlar. Tekerlek, elcik ya da koltuk gibi ekipmanları da firmamızdan temin edebilirsiniz. Bisikletinize uygun elcik almak istiyorsanız firmamıza göz atabilirsiniz.

Elcik Özellikleri;

  • Bisikletin direksiyon kısmında bulunan elcik ekipmanı bisikletin temel kısımlarından biridir. İhmal edildiğinde ve yenilenmediğinde problemler yaşanabilir.
  • Bianchi elcik ise siyah gri renkleri ile şık ve sade bir görünümü sizlere sunar.
  • Yapım malzemesinin kaymaz ve dayanıklı malzemeden seçilmesi hem uzun süreli kullanımı hem de direksiyon kabiliyetini beraberinde getirir.
  • Bianchi elcik satın almak isterseniz bisiklet modelinize uygun olan elciği firmamızdan seçebilirsiniz.

Siyah gri renklere sahip olan elcik direksiyon tutuşunu daha sıkı kavramaya yardımcı olur.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Gri
Değerlendirmeniz
To Top