SKU
2501583861

Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Mavi

Elcik aero GR-S30 siyah mavi XLC 05-7021-90002 isimli ürünü satın almak istiyorsanız firmamıza göz atabilirsiniz.
Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 93,80 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Mavi
Marka
Xlc

Uzun yol ya da kısa yol sürüşlerinde kullanılan ekipmanlar farklı olabiliyor. Fakat bazı ekipmanlar temel ekipmanlar arasına girip her zaman bulunması gerekir. Elcik ise direksiyonun tutuş kısmında bulunuyor olup direksiyon kabiliyetinin sağlam olmasına yardımcı olur. XLC elcik aero GR-S30 siyah mavi XLC 05-7021-90002 isimli ürünü satın almak istiyorsanız firmamıza göz atabilirsiniz.

Elcik aksesuarı direksiyonunun sağlam ve rahat bir şekilde tutulabilmesi için önemli bir ekipman. XLC markasının elcikleri sağlam bir şekilde imal edildiği için uzun ömürlü kullanım sağlar.

Elcik Özellikler;

  • Direksiyon kısmında kullanabileceğiniz elcik ekipmanı siyah ve mavi renklere sahip. İki renkten oluşması ve mavi renginin bulunuyor olması şık bir görünümü de beraberinde getirir.
  • İmalatı gerçekleştirilirken yapım malzemelerinin dayanıklı malzemelerden seçilmesi her hangi bir çarpma, sürtünme ya da darbede kolayca deforme olmasını engeller.
  • Tutuş kısmının el ile kolayca kavranabilmesi ise rahat bir şekilde direksiyonu kavramanıza yardımcı olur.

Direksiyonun tutuş kısımlarında yer alan siyah mavi elcikler sağlam bir tutuşa sahip olduğu için sert dönüşler yaparken direksiyondan kolayca çıkmaz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Elcik Aero Gr-S30 Siyah Mavi
Değerlendirmeniz
To Top