SKU
2501588810

Xlc Elcik Gr-G11 Retro Siyah

Elcik GR-G11 siyah XLC 05-7022-90005 ürünü direksiyon kısmında kullanılan temel ekipmanlardan biridir.
Özel Fiyat 52,20 ₺ Normal fiyat 58,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Elcik Gr-G11 Retro Siyah
Marka
Xlc
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Günlük yaşantımızda sık sık karşılaşabileceğimiz bisikletler spor yapmak ya da ulaşım için kullanılıyor. Çeşitli ekipmanlar ile kullanıldığında tehlikeli bir araç olmayan bisikletler ihmal edildiğinde hayati problemler ortaya çıkabiliyor. Elcik GR-G11 siyah XLC 05-7022-90005 ürünü direksiyon kısmında kullanılan temel ekipmanlardan biridir.

XLC markasının üretiminin sağladığı elcikler kaliteli malzemeler ile üretildiği için daha uzun süre kullanılabiliyor. Sürüş esnasında direksiyon kabiliyetinizi sağlamanıza yardımcı olan elcikler kontrol ya da temin edilmediğinde tehlike arz edebiliyor.

Elcik Özellikler;

  • Kaliteli malzemeler ile üretilen elcikler dışarından gelecek darbelerle ya da çarpmalarla zarar görmez.
  • Dayanıklı maddeler ile üretiminin sağlanması düşme, çarpma, yırtılma ya da çatlama gibi durumların yaşanmasını da engelleyebilir.
  • Direksiyon kısmında tutuş sağlayacağınız yere takılacak elciklerin tasarımı elinize oturacak şekilde rahat olarak imalatı gerçekleştirilmiştir.
  • Direksiyonu kullanırken her hangi bir çıkma olasılığına karşı tutuşu daha sıkı olacak şekilde üretilmiştir.

Michelin markasının üretimini gerçekleştirdiği siyah elcik şık görünümü ile beraber bisikletinizin görüntüsüne şık bir hava katıyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Elcik Gr-G11 Retro Siyah
Değerlendirmeniz
To Top