SKU
2501589600

Xlc Elcik “Retro II” Hy – 1060EP 138mm Kahverengi/ Siyah Avuç İçi Destekli Comfort

XLC Elcik “Retro II” Hy – 1060EP 138mm Kahverengi/ Siyah Avuç İçi Destekli Comfort sayesinde siz de bisiklet turlarınıza yenilik katın.
Özel Fiyat 80,10 ₺ Normal fiyat 89,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Elcik “Retro II” Hy – 1060EP 138mm Kahverengi/ Siyah Avuç İçi Destekli Comfort
Marka
Xlc

Bisiklet tutkunlarından biriyseniz siz de kendiniz için rahat bir sürüş deneyimi yaşamak adına tüm özel bisiklet parçalarını xlc ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Size konforlu bir sürüş yaşatacak olan elcik sayesinde eliniz rahatlıkla bisikleti kavrayacak ve yola daha fazla hakim olacaksınız.

Elcik Özellikleri

  • 138 mm ölçülerine sahiptir.
  • Siyah ve kahverengi sayesinde bisikletinize uyum sağlar.
  • Retro tarzda olduğu için her bisiklete yakışır.
  • Elinizi kaydırmayan malzemeden üretilmiştir.
  • Avuç içi destekli olduğu için acıtmaz.

XLC Elcik “Retro II” Hy – 1060EP 138mm Kahverengi/ Siyah Avuç İçi Destekli Comfort sayesinde siz de bisiklet turlarınıza yenilik katın. İnternetten sadece bir tıklamayla satın alabileceğiniz bu ürün sayesinde rahatlığa kavuşacak ve bisikletten daha çok keyif aldığınızı göreceksiniz. Tek yapmanız gereken ürünü en kısa sürede sipariş etmek ve kapınıza kadar gelmesini sağlamak. Üstelik uzun süre dayanıklı olduğu için yıllarca kullanacak ve başka bir elciğe ihtiyaç duymayacaksınız diyebiliriz.

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Elcik “Retro II” Hy – 1060EP 138mm Kahverengi/ Siyah Avuç İçi Destekli Comfort
Değerlendirmeniz
To Top