SKU
2500355500

Xlc Fren Kolu Model 316AC Siyah/Gri 2 Parmak

Siz de uzun yol sürüşü yapıyor ve bisikletinizi daha iyi kontrol altına almak istiyorsanız mutlaka XLC Fren Kolu Model 316AC Siyah/Gri 2 Parmak ürününe sahip olmalısınız.
Özel Fiyat 53,10 ₺ Normal fiyat 59,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Fren Kolu Model 316AC Siyah/Gri 2 Parmak
Marka
Xlc

Bisikletiniz için güven sağlamak istiyorsanız mutlaka fren kolu sistemine özen göstermeniz gerekir. Özellikle bisikletinin her detayıyla ilgilenen ve sadece hobi amaçlı değil, uzun yol yapmak ya da hız yapmak gibi farklı amaçlarla bisikletini kullananlar için fren kolu çok mühimdir. Güvenle fren kolu alabileceğiniz XLC markası sizin için en kaliteli ve güvenli ürünler üretmiştir. Eskiden bisikletlerde çok da güvenli olmayan bir fren sistemi olurken şimdi durum çok daha farklıdır ve fren sistemi sayesinde bisikletler daha kontrol edilebilir, uzun yola dayanıklı hale gelmiştir.

Fren Kolu ile Daha Kontrollü

Siz de uzun yol sürüşü yapıyor ve bisikletinizi daha iyi kontrol altına almak istiyorsanız mutlaka XLC Fren Kolu Model 316AC Siyah/Gri 2 Parmak ürününe sahip olmalısınız. Kısa sürede internet üzerinden sipariş verebileceğiniz bu ürün sayesinde bisikletinizin hakimiyeti sadece siz de olacak ve hız yapmak istediğiniz zaman kontrollü olarak durabileceksiniz. Yarış bisikletine sahip olanların çoğu da bu ürünü tercih ettiği için güvendedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Fren Kolu Model 316AC Siyah/Gri 2 Parmak
Değerlendirmeniz
To Top