SKU
2500355700

Xlc Fren Kolu Model XL-96 Siyah/Gri 3,5 Parmak

XLC Fren Kolu ModelXL-96 Siyah/Gri 3,5 Parmak ürünü sayesinde bisikletinizin daha güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz.
Özel Fiyat 40,51 ₺ Normal fiyat 45,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Fren Kolu Model XL-96 Siyah/Gri 3,5 Parmak
Marka
Xlc
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Yarış bisikletiniz ya da uzun yol bisikletiniz varsa sizin için önemli olan iyi bir frenleme sistemine sahip olmaktır. Aksi durumda bisikletin hakimiyetini kaybedebilir ve duracağınız zaman sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle size güvenli ürünler sunan XLC markasının bisiklet malzemelerine göz atmalısınız. Kalitesiyle size güven verecek olan marka fren kolu modelleriyle de size cazip gelecektir. Böylece fren kolu siparişi vererek kendinizi daha güvende bisiklet kullanırken bulacaksınız diyebiliriz.

Fren Kolu ile Daha Güçlü

Hız tutkunlarının vazgeçemediği bisiklet, kimi zaman çok tehlikeli de olabilmektedir. Bunun önüne geçmenin ve önlem almanın yolu da iyi bisiklet parçalarını bir araya getirmektir. Eskiden fren sistemi çok da iyi olmayan bisiklet varken şimdi durum çok daha farklıdır. Bu nedenle XLC Fren Kolu ModelXL-96 Siyah/Gri 3,5 Parmak ürünü sayesinde bisikletinizin daha güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz. Fren kolu sisteminin bir bisikletin güvenliği için ne kadar önemli olduğunu biliyorsanız siz de mutlaka XLC fren kolu modellerine göz atabilirsiniz diyebiliriz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Fren Kolu Model XL-96 Siyah/Gri 3,5 Parmak
Değerlendirmeniz
To Top