SKU
92070910

Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Mavi

Htp çocuk taşıyıcı sanbas kadro bağlantılı koyu gri/kırmızı model ürünümüz ile konforu ayağınıza getirdik.
Özel Fiyat 205,20 ₺ Normal fiyat 228,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Mavi
Marka
-- Lütfen Seçiniz --

Araç trafiğinin yoğun olduğu şehirlerde kişilere ulaşım kolaylığı sağlayan bisiklet kullanımı, son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Büyük küçük her yaşta insanın rahatlıkla kullandığı bisikletler, annelerin de tercihi haline geldi. Artık günlük park ve doğa gezintilerinde çocuklarınızla birlikte güvenle bisiklete binebileceksiniz. Htp ile kaliteli bisiklet sürüşlerinizi çocuklarınızla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Htp çocuk taşıyıcı sanbas kadro bağlantılı koyu gri/kırmızı model ürünümüz ile konforu ayağınıza getirdik. Çocuklarınızı güvenle oturtabileceğiniz taşıyıcı koltuğumuz son derece rahat ve sağlıklıdır.

Htp Çocuk Taşıyıcı Özellikleri;

·         3 yaşına kadar kullanılabilirlik

·         Dayanıklı güvenlik tokası

·         Ayarlanabilir emniyet kemeri

·         Yıkanabilir örtü

·         Ergonomik tutamak

·         İleri-geri hareket imkânı

·         Ayarlanabilir ayak dayama

·         İstenilen renk seçeneği

Birbirinden farklı özelliklere sahip ürünlerimizle çocuklarınızın güvenliğini sağlamaya devam ediyoruz. Sizlerin mutluluğu için hazırladığımız bisikletlerimizde çocuklarınız sizinle bisiklete binmenin mutluluğunu yaşayacaklar. Öncelikle can ve sağlık güvenliğine önem verdiğimiz en farklı ve en kaliteli modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Çocuklarınız için hazırladığımız renkli taşıyıcılar, bisikletlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz aksesuarınız olacak.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Mavi
Değerlendirmeniz
To Top