SKU
92070940

Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Yeşil/Kırmızı

Bisiklet sevenlerin beğenerek kullandığı ürün ve aksesuarlarımızdan Htp Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Yeşil/Kırmızı modelimiz anneler tarafından oldukça beğenildi.
Özel Fiyat 205,20 ₺ Normal fiyat 228,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Yeşil/Kırmızı
Marka
Xlc

Bisiklet sevenlerin beğenerek kullandığı ürün ve aksesuarlarımızdan Htp Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Yeşil/Kırmızı modelimiz anneler tarafından oldukça beğenildi. Çocuklarının bisiklet kullanırken güvenle yanlarında olmalarını isteyen ebeveynler, tercihlerini genellikle bu modelden yana kullanıyor. Renk seçeneği, kaliteli ürün kullanımı ve konfor ayrıcalığı yaşayacağınız bu modelimizde, 20 kiloya kadar çocuk taşıma ağırlığı bulunuyor.

Farklı renk seçenekleri, çocuk güvenlik aparatları, kolay kullanım özellikleri ile bisikletlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Htp marka ve modelleri sizlerin daha konforlu ve güvenli bisiklet kullanmanız için üretiliyor.

Htp Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Yeşil/Kırmızı Özellikleri;

·         20 kiloya kadar taşıma kapasitesi

·         Saran yıkanabilir taşıyıcı örtüsü

·         Elleri koruyan tutamak

·         Ayarlanabilir ayak dayamaları

·         İleri-geri hareket ettirme şansı

·         Montaj kiti ve ayarlayıcı

·         Emniyet kemeri

·         Dayanıklı güvenli tokası

·         Kadro tutucu

·         Farklı renk ve kalite seçenekleri

En iyi özelliklere sahip model ve ürünlerimizle, kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz. Çocuklarınız ve sizin için tüm incelikle hazırladığımız modellerimiz ve aksesuarlarımızla bisiklete binmek artık çok daha güvenli ve zevkli.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çocuk Taşıyıcı Sanbas Kadro Bağlantılı Yeşil/Kırmızı
Değerlendirmeniz
To Top