SKU
2501717200

Çanta Kadro Ara Ba-S45 Su Geçirmez Siyah 20x5x22 Cm

XLC Kadro Ara Çanta Ba-S45 Su Geçirmez Siyah 20x5x22 Cm çantayla bisiklet yolculuklarının çok daha keyifli olacağını göreceksiniz.
Özel Fiyat 62,10 ₺ Normal fiyat 68,99 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çanta Kadro Ara Ba-S45 Su Geçirmez Siyah 20x5x22 Cm
Marka
Xlc

Bisikletinizle uzak yolculuklar yapacaksanız yanınızda olmazsa olmaz ürünlerden biri de çantalardır. Bisiklet çantaları içerisine erzak koymak ve yola çıkmak için muhakkak alınması gereken malzemelerden biridir. Bunun için XLC markasının üretmiş olduğu bisiklet çantalarına bakabilirsiniz. Kolaylıkla bisiklete geçirebileceğiniz bu çantalar farklı renklerde ve farklı modellerde olabilir. Böylece yolculuk anındaki susama, acıkma gibi ihtiyaçlarınız için mola verdiğiniz zaman çantanızdan ihityacınız olan herşeyi çıkarabilecek ve güvenle şehirden bisikletinizle uzaklaşabileceksiniz.

Arka Çanta Özellikler

  • Su geçirmez bir ürün olduğu için yağmur ve benzeri durumlardan etkilenmez.
  • Ölçüleri 20x5-22 cm ebatlarındadır.
  • Siyah renkte olduğu için her bisiklete yakışır.

Boyutlarını da belirttiğimiz bu XLC Kadro Ara Çanta Ba-S45 Su Geçirmez Siyah 20x5x22 Cm çantayla bisiklet yolculuklarının çok daha keyifli olacağını göreceksiniz.  Sırtınızda taşıyacağınız çanta her durumda yeterli gelmeyebilir. Bu nedenle özellikle yol bisikletlerinin çantaları olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Siz de bisikletinizle yola çıkmadan önce bu çantalardan birini edinmelisiniz diyebiliriz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çanta Kadro Ara Ba-S45 Su Geçirmez Siyah 20x5x22 Cm
Değerlendirmeniz
To Top