SKU
2502705200

Xlc Kilometre Saati Kablosuz 12 Fonksiyonlu Gri CY-312B

Bisiklet sürerken harcadığınız zamanı ve yaptığınız kilometreyi merak ediyorsanız bunun için XLC Kilometre Saati Kablosuz 12 Fonksiyonlu Gri CY- 312B ürününü kullanabilirsiniz.
Özel Fiyat 153,91 ₺ Normal fiyat 171,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Kilometre Saati Kablosuz 12 Fonksiyonlu Gri CY-312B
Marka
Xlc
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet sürmek hem büyük bir hobi hem de oldukça fonksiyonlu bir spordur. Bisiklet sürerken harcadığınız zamanı ve yaptığınız kilometreyi merak ediyorsanız bunun için XLC Kilometre Saati Kablosuz 12 Fonksiyonlu Gri CY- 312B ürününü kullanabilirsiniz. Kilometre ölçer sayesinde gittiğiniz yolları daha iyi bilecek ve bu kilometreyi ne kadar sürede gittiğinizi de ölçerek kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz. Bisiklet yarışlarına katılanlar nabız ölçer ve kilometre ölçeri mutlaka kullanmaktadır. Siz de bu ürünlerden faydalanmak istiyorsanız kendinize internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Km Saati Özellikler

  • 12 farklı fonksiyonla çalışan bir sisteme sahiptir.
  • Kilometrenizi ve nabzınızı ayrı ayrı aynı anda ölçebilmektedir.
  • Kablosuz çalışır.
  • Gri renktedir.

XLC ürünü olan bu km ölçer bisiklet yarışçılarının gelişimlerini takip etmesi açısından çok sık kullandığı, kullanışlı bir üründür. Ancak sadece bisiklet yarışçıları değil spor yapanlar ve bisikletle gün içinde çok zaman geçirenler de km ve nabız ölçeri satın almak istemektedir. Siz de online siparişi beklemeden verebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Kilometre Saati Kablosuz 12 Fonksiyonlu Gri CY-312B
Değerlendirmeniz
To Top