SKU
39-7000-90013

Xlc Matara Tutucu Standart Siyah Model CL-009A

XLC Matara Tutucu Standart Siyah Model CL-009A model ürünle uzak yolculuklarda bile susuz kalmayacak ve kaybettiğiniz gücü matara sayesinde geri kazanarak yola istediğiniz gibi devam edebileceksiniz.
Özel Fiyat 44,11 ₺ Normal fiyat 49,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Matara Tutucu Standart Siyah Model CL-009A
Marka
Xlc
Renk
Siyah
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Egzersiz yapmak ve kalori harcamak için de kullanabileceğiniz bisikletler aynı zamanda çok eğlenceli bir spordur. Farklı yerler görmenin ve kendinizle başbaşa kalmanın en güzel yollarından biri olan bisiklet, çok fazla sıvı ve güç kaybına neden olur. Bu kaybedilen sıvıları geri almak için de matara taşımanın çok gerekli olduğunu bilmelisiniz. Matara taşımak için XLC firmasının ürettiği matara tutucuları kullanarak bisikletinize kolaylıkla takabilir ve aklınıza geldiği an su içerek kaybettiğiniz bu sıvıyı anında geri kazanabilirsiniz. Özellikle bisikletiyle şehirden uzaklaşan kişiler yakınlarından su alacak bir yer olmadığından mataralara daha çok ihtiyaç duymaktadır.

Matara Tutucu Siyah Renk Özellikleri

  • Standart model olduğu için her bisiklet için uygun ölçüdedir.
  • Siyah renktedir.
  • Dayanıklı ve korunaklı malzemelerden üretilmiştir.

Bahsettiğimiz bu matara ve tutucular internet üzerinden sipariş edilebilecek ürünlerdir. XLC Matara Tutucu Standart Siyah Model CL-009A model ürünle uzak yolculuklarda bile susuz kalmayacak ve kaybettiğiniz gücü matara sayesinde geri kazanarak yola istediğiniz gibi devam edebileceksiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Matara Tutucu Standart Siyah Model CL-009A
Değerlendirmeniz
To Top