SKU
2503200200

Matara Tutucu Standart Polisaj Siyah Model CL-037C

Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen bu XLC Matara Tutucu Standart Palisaj Model CL-037C ürünü online alırsanız anında kapınıza kadar gelecektir.
Özel Fiyat 36,91 ₺ Normal fiyat 41,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Matara Tutucu Standart Polisaj Siyah Model CL-037C
Marka
Xlc
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Mataralar ve elcikler bisiklet yolculuğuna çıkanların, bisikletin temel ekipmanlarından sonra düşünmesi gereken ilk malzemelerdir. Çünkü uzun yolda kaybettiğiniz sıvıyı ara ara geri kazanmanız için kullanmanız gereken matara, yolculukta kuvvet kazanmanız açısından da önemlidir. Yapmanız gereken doğru matara seçmek ve su içmeyi ihmal etmemektir. Satın almak için XLC ürünlerine göz atabilir ve kaliteli ekipmanlar üreten bu firmanın mataralarını da güvenle alabilirsiniz. Uzak yolculuklarda daha da mühim hale gelen mataralar uygun fiyatlara bulunabilmektedir. Üstelik renk seçenekleri olduğu için bisikletinizle uyumlu mataralar alabilirsiniz.

Matara Tutucusu Özellikler

  • Matara tutucusu standart boydadır
  • Palisaj modeldir.
  • Dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun yıllar kullanılır.

Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen bu XLC Matara Tutucu Standart Palisaj Model CL-037C ürünü online alırsanız anında kapınıza kadar gelecektir. Üstelik XLC garantisi olan ürünler iç rahatlığı ile kullanılabilir. Matara dışında elcik ve benzeri malzemelere de bakabilir, uzun yolculuğa çıkıyorsanız tam donanımlı bir şekilde yolculuğa hazır hale gelebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Matara Tutucu Standart Polisaj Siyah Model CL-037C
Değerlendirmeniz
To Top