SKU
2500601200

Ön Bagaj CL-F879F 26

XLC Ön Bagaj CL- F879F 26” & 28” Uyumlu Mat Siyah ürününü online dünyamızdan satın alabilirsiniz.
Özel Fiyat 68,00 ₺ Normal fiyat 79,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ön Bagaj CL-F879F 26
Marka
Xlc

Bisiklet kullanmayı seviyor ve sadece kısa mesafeler için değil, uzun yollar katetmek için de bisiklete biniyorsanız o zaman mutlaka bagaj almalısınız. XLC firmasının üretmiş olduğu bagajlar sayesinde uzun bisiklet yolculuklarına çıkmanız için hiçbir engel yok. Şehirden uzaklaşan ve bunu uzun süreli yapanlar her zaman yanına alacaklarını bir çantaya sığdıramaz. Üstelik bunun ileriki boyutlarını da düşünmek gerekir. Yani bir bisikletle dünya turu yapan insanların olduğu da doğrudur. Bu nedenle herşeyi göz önüne alarak konuşursak bisiklet bagajı uzun yolcuklar için olmazsa olmaz bisiklet malzemelerinden biridir.

Ön Bagaj Özellikler

  • Mat siyah rengi sayesinde her bisiklete yakışır.
  • Bisikletin ön kısmında dengeyi bozmadan durur.
  • 26” ve 28” uyumludur.

Özelliklerini kısaca anlattığımız XLC Ön Bagaj CL- F879F 26” & 28” Uyumlu Mat Siyah ürününü online dünyamızdan satın alabilirsiniz. Böylece vakit kaybetmeyecek ve siz diğer hazırlıkları yaparken bagajınız da geliyor olacaktır. Güvenli yolculuk için markanın diğer ürünlerine bakabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ön Bagaj CL-F879F 26
Değerlendirmeniz
To Top