SKU
2500601300

Xlc Ön Bagaj CL-F890F 26

XLC Ön Bagaj CL- F890F 26” & 28” Amortisör Uyumlu Mat Siyah sitemizden satın alabileceğiniz dayanıklı bir üründür.
106,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Ön Bagaj CL-F890F 26
Marka
Xlc

Bisiklet tutkunları uzun yola çıktığı zaman pek çok malzemeyi yanında hazır bulundurmalıdır. Çünkü özellikle şehir dışına çıkıyorsanız, yakınlarda erzak alacak bir market bulamaz, zorluk yaşayabilirsiniz. Bu zorluklara karşı önlem almak için bisiklet çantası ve bagajlar bulunması gereken ürünler arasındadır. XLC firmasının ürettiği bagajlar uzun yolda susuzluğunuzu giderecek ve işinizi görecektir. Bu klasik modeller hem  her bisiklete uyumlu olması ve hem de uzun süre dayanan malzemeden yapılması nedeniyle çok sık tercih edilir diyebiliriz.

Ön Bagaj Özellikleri

  • Bisiklette ağırlık yapmayacak bir bagajdır.
  • Mat siyah renktedir.
  • Amortisörle uyumludur.

Bahsettiğimiz XLC Ön Bagaj CL- F890F 26” & 28” Amortisör Uyumlu Mat Siyah sitemizden satın alabileceğiniz dayanıklı bir üründür. Ürün koduyla sorgulayabileceğiniz gibi hızlı kargo imkanıyla kısa sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek bir efor harcanan bisiklet için yanınızda sıvı olması gerektiğini unutmamalısınız. Kaybettiğiniz suyu geri almalı ve bunun için bisiklet sürerken mataranızı yanınızdan eksik etmemelisiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Ön Bagaj CL-F890F 26
Değerlendirmeniz
To Top