SKU
41-2000-90075

Xlc Ön Far Hi-Power CG-170PG 1Watt Siyah/Gri Kalem Pilli

XLC Ön Far Hi – Power Model CG – 115W1 Siyah 5 Led ürünü sayesinde hava karardıktan sonra da bisiklet sürmeye güvenle devam edebileceksiniz.
116,82 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Ön Far Hi-Power CG-170PG 1Watt Siyah/Gri Kalem Pilli
Marka
Xlc
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet kullanırken güvenliğinizi ve yolda giderken emniyetinizi düşünmeniz gerekir. Bu nedenle satın alabileceğiniz çok sayıda ekstra bisiklet ekipmanı vardır. Sadece gündüzleri değil geceleri de bisiklet sürüyor ya da bisikletle uzun yol yapıyor ve hava kararınca da ilerlemeyi seviyorsanız eksik etmemeniz gereken ürünlerden biri de farlardır. Çünkü bisiklet ışık ekipmanları güvenlik ve yolda emniyetli gitme açısından önemlidir. Bunun için kaliteli ve sizi yarıda bırakmayacak güvenlik ekipmanları tercih etmelisiniz. XLC firması sizin için en güvenli ışık ekipmanlarına sahip bir firmadır. Bahsedeceğimiz modeli de güvenle geceleri bile bisikletle yol almanızı sağlayacaktır.

Ön Far Özellikler

  • Ledli olduğu için ömrü uzundur.
  • Siyah renktedir.
  • Güçlü ışığı olan bu model 115 W gücündedir.

Özelliklerini sıraladığımız XLC Ön Far Hi – Power Model CG – 115W1 Siyah 5 Led ürünü sayesinde hava karardıktan sonra da bisiklet sürmeye güvenle devam edebileceksiniz. Güvenliğinizin çok önemli olduğunu ve ışıksız bisiklet sürmenin kazaya neden olabileceğini unutmamalısınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Ön Far Hi-Power CG-170PG 1Watt Siyah/Gri Kalem Pilli
Değerlendirmeniz
To Top