SKU
2521800000

Pedal BMX B107Pc Transparan Turuncu 9/16” Cr-Mo Mil

XLC Pedal BMX B107Pc Transparan Turuncu 9/16” Cr-Mo Mil size güvenli sürüşün kapısını aralayacaktır.
Özel Fiyat 42,00 ₺ Normal fiyat 48,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pedal BMX B107Pc Transparan Turuncu 9/16” Cr-Mo Mil
Marka
Xlc

Bisiklet tutkunuysanız ve bisikletinizin her parçası sizi yakından ilgilendiriyorsa o zaman yeni bir bisiklet almak için model değişikliğine gidebilir ya da bisikletinizin önemli parçalarını da değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu önemli parçalardan biri de pedaldır. Bisiklete uyguladığınız güçle doğrudan ilişkili olan pedallar bisiklet türünüze göre de farklıdır. Yani yol bisikletinin pedalıyla dağ bisikletinin pedalı aynı olmaz. XLC firmasında her bir bisiklet modeline uygun farklı pedal seçeneklerini bulmak mümkündür. Transparan modeller markanın en çok satılan modelleri arasında olduğu için önemlidir.

Turuncu Pedal Özellikleri

  • Turuncu renkte ve transparandır.
  • 9/16” uyumludur.
  • Güvenilir ve sağlam malzemeden yapılmıştır.

Çok kısaca ürün özelliklerine değindiğimiz XLC Pedal BMX B107Pc Transparan Turuncu 9/16” Cr-Mo Mil size güvenli sürüşün kapısını aralayacaktır. Kendinizi bisiklet üzerinde sadece daha güvenli değil, aynı zamanda daha huzurlu da hissedeceksiniz. Bu nedenle bir an önce internetten değiştirmek istediğiniz pedalın siparişini verebilir ve uzun yola çıkmadan önce bisikletinizde önemli bir değişiklik yapabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pedal BMX B107Pc Transparan Turuncu 9/16” Cr-Mo Mil
Değerlendirmeniz
To Top