SKU
2521800500

Pedal Bmx B108rp Transparan Çivili 9/16" Vr-Mo Mil

Tasarlanan bu bisikletlerle uyumlu aksesuar ve parçaları bulabileceğiniz sitede, bmx b108rp transparan çivili 9/16" vr-mo mil ürününü inceleyebilirsiniz. Sipariş edebileceğiniz ürünle ilgili görseller de sitede bulunmaktadır.
Özel Fiyat 53,10 ₺ Normal fiyat 59,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pedal Bmx B108rp Transparan Çivili 9/16" Vr-Mo Mil
Marka
Xlc

Bisikletler, günlük yaşamda kullanılabileceği gibi sağlık için de oldukça yararlıdır. Kilo vermek için oldukça tercih edildiği gibi, kalp ve akciğer sağlığı için de oldukça kullanışlı bir alettir.

Kullanılan bisikletin sağlam ve kullanışlı olması, güvenli bir yol tutuşu sağlamasının yanında vücudun düzgün çalışması açısından da oldukça önemlidir. Yıllardır bu amaçla üretim yapan XLC markası, bisikletlerini tamamen bireylerin konforunu düşünerek tasarlamaktadır. Tasarlanan bu bisikletlerle uyumlu aksesuar ve parçaları bulabileceğiniz sitede, bmx b108rp transparan çivili 9/16" vr-mo mil ürününü inceleyebilirsiniz. Sipariş edebileceğiniz ürünle ilgili görseller de sitede bulunmaktadır.

Pedal Özellikleri:

·         Kolay ve sessiz çalışır.

·         Şeffaf bir renge sahiptir.

·         Üzerine entegre çivilerle rahat bir sürüş sağlar.

·         Polikarbonat gövde yapısı sayesinde oldukça sağlamdır.

·         16” boyutundadır.

·         Ayakkabılarınızla uyumlu, kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Sağlam yapısı ve şık dizaynı ile bisikletlerinizle kolaylıkla uyum sağlayabilen ürün, tamamen memnuniyetiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Freeride, platform ya da serbest sürüş esnasında kolaylıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pedal Bmx B108rp Transparan Çivili 9/16" Vr-Mo Mil
Değerlendirmeniz
To Top