SKU
2501922400

Xlc Pompa Mini Beta All Pu-D02 Gri 7 Bar Ld-020

Yolda kaldığınızda kullanabileceğiniz pompa mini beta all pu-d02 gri 7 bar "ld-020a" yolda en iyi kurtarıcınız olacaktır.
90,60 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Xlc Pompa Mini Beta All Pu-D02 Gri 7 Bar Ld-020
Marka
Xlc
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Özellikle spor yapanlar için vazgeçilmez olan bisiklet, sağlıklı bir ulaşım aracı olarak da kullanılır. Kısa mesafeli bir yere gideceğinizde otomobil ya da toplu taşıma araçları yerine, bisikleti tercih edebilir ve vücudunuza bir iyilik yapabilirsiniz. Bisiklet; tüm vücudunuzu çalıştırırken, kol ve bacak kombinasyonunuzu da düzene sokacaktır. Sağlıklı bir yaşama başlarken XLC tarafından üretilen bisikletleri tercih edebilir ve sürüş keyfinizi konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Bisiklet kullanımının yanında parçaların kalitesi de oldukça önemlidir. Bu parça ve aksesuarlar üzerine hizmet veren sitemizde, işinize yarayabilecek tüm ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Yolda kaldığınızda kullanabileceğiniz pompa mini beta all pu-d02 gri 7 bar "ld-020a" yolda en iyi kurtarıcınız olacaktır.

Mini Pompa Özellikleri:

·         Sağlam, plastik bir malzemeden üretilmiştir.

·         Boyutlarının küçük olması nedeniyle kolayca taşınabilir.

·         7 bar basınç gücüne sahiptir.

·         Gri renktedir.

Uzun ya da kısa bir yolculuk esnasında, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bu ürün, en büyük yol yardımcınız olacaktır. sağlam yapısı ve basınç gücü ile güvenle kullanabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Xlc Pompa Mini Beta All Pu-D02 Gri 7 Bar Ld-020
Değerlendirmeniz
To Top